بازدید: 7

فرمانده سپاه: آنچه در اختیار سپاه است، به مردم تعلق دارد

منبع : انتخاب کد خبر: 2037090
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آق‌قلا گفت: پاسداران قلعه‌های مستحکم حفاظت از این ملت هستند و آنچه در اختیار سپاه است متعلق مردم است و آنها بر ما منت دارند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آق قلا گفت: پاسداران قلعه های مستحکم حفاظت از این ملت هستند و آنچه در اختیار سپاه است متعلق مردم است و آنها بر ما منت دارند.

به گزارش فارس، حسین سلامی صبح امروز در مراسم افتتاح و بهره برداری متمرکز 2 هزار و 860 واحد مسکونی تعمیری و احداثی مناطق سیل زده کشور و یک هزار و 185 واحد در استان گلستان اظهار کرد: امروز ما شاهد به ثمر نشستن شکوفه های امید در جامعه خودمان هستیم.
وی گفت: افتتاح این واحدها نمونه ای از عزم و اراده و نیت خالص و واقعی کردن امید در جامعه و نشاندن لبخند بر لبان خانواده های کم برخوردار جامعه است.

* ملت ایران نشان دادند بزرگتر از تحریم و بزرگتر از دشمنانمان هستند
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: ملت ایران نشان دادند بزرگتر از تحریم و بزرگتر از دشمنانمان هستند و اراده این ملت بزرگتر از اراده دشمنان است.
سلامی گفت: امروز ما یک امت واحده برابر جنگ اقتصادی دشمن هستیم و قرآن ما را به اخوت و برادری دعوت کرده است.
وی بیان کرد: سیل نشانه زیبا از وحدت و برادری بود و فراتر از مرزهای قومی و یا خط کشی های مذهبی بود زیرا همه ما مسلمان و پیرو قرآن هستیم.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: سپاه از درون همین مردم جوشیده و برادران سپاهی فرزندان این مردم و در تمام صحنه ها با مردم است و سینه پاسداران سپر بلای این مردم است.
سلامی بیان کرد: پاسداران قلعه های مستحکم حفاظت از این ملت هستند و آنچه در اختیار سپاه است متعلق مردم است و آنها بر ما منت دارند.
وی اضافه کرد: امروز مردم هم ثابت کردند برابر دشمنان از سپاه محافظت و حمایت می کنند و ما از رهبر عزیزمان فرمان داریم با تمام وجود به صورت شبانه روزی برای اعتلای این کشور و از بین بردن محرومیت از سیمای مردم عزیزمان تلاش کنیم.
وی با اشاره بر اینکه این راه خدمت ادامه دارد تاکید کرد: در روزهای سخت مردم این سرزمین به ما آرامش دادند و ما از مردم این خطه از کشور نجابت دیدیم.

* به مردم قول می دهیم تا شرایط زندگی را برای مردم سیل زده بهتر نکنیم از پای ننشینیم
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به مردم قول می دهیم تا شرایط زندگی را برای مردم سیل زده بهتر نکنیم از پای ننشینیم چون از رهبر عزیزمان آموخته ایم باید اینگونه باشیم.
سلامی گفت: ما در حال پیشرفت هستیم و فشار دشمنان جز افزایش روحیه مردم برای پیشرفته تر شدن و مستقل تر شدن و خودکفاتر شدن هیچ تاثیر دیگری بر کشور و مردم این کشور نداشته است.
وی تاکید کرد: ما توانمتد و صاحب اراده ایم و اسلام به ما قدرت و عزت و اقتدار و درخشش و امنیت و پیشرفت و آزادی عنایت کرده است و برابر دشمنان سر خم نخواهیم کرد.


فرمانده سپاه: آنچه در اختیار سپاه است، به مردم تعلق دارد
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها