بازدید: 7

برای دریافت کارت سوخت به دفاتر پستی مراجعه نکنید

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 2037031
متقاضیانی که کارت سوخت آنها در باجه های معطله است از هم اکنون می توانند بدون مراجعه به دفاتر پستی کارت خود را دریافت کنند.

پول نیوز - سید میثم حسینی لر؛ معاون فناوری شرکت ملی پست اعلام کرد: متقاضیانی که کارت سوخت آنها در باجه های معطله است از هم اکنون می توانند بدون مراجعه به دفاتر پستی کارت خود را دریافت کنند.

 

به گزارش پول نیوز به نقل از شرکت ملی پست، حسینی لر با بیان مطلب فوق افزود: در راستای ارتقای مشتری مداری و صرفه جویی در زمان مشتریان، گزینه ای در بخش رهگیری کارت سوخت در سایت پست ایجاد گردیده است تا متقاضیان در صورت تمایل به دریافت کارت در محل مورد نظر؛ با ورود اطلاعات لازم و پرداخت هزینه ارسال پیشتاز بر اساس نرخنامه پستی؛ کارت سوخت خود را در آدرس اعلام شده دریافت نمایند.

 

برای دریافت کارت سوخت به دفاتر پستی مراجعه نکنید

 

معاون فناوری اطلاعات شرکت ملی پست با اشاره به اینکه کارت های سوخت صرفاً یکبار جهت تحویل به درب منزل فرد متقاضی خواهد رفت و در صورت نبودن گیرنده، آدرس اشتباه و یا تغییر محل سکونت به باجه های معطله برگشت داده می شود اضافه کرد: پیش از این فرد متقاضی کارت سوخت؛ با مراجعه به سایت epolice و دریافت کد رهگیری 24 رقمی، به بخش رهگیری در سایت شرکت ملی پست مراجعه و پس از آگاهی از محل نگهداری کارت خود در باجه های معطله پست اقدام به مراجعه حضوری و دریافت کارت خود می نمود.

 

وی عنوان کرد: این روند از سویی باعث ایجاد صف های طولانی و هدر رفت زمان مشتریان گردیده بود و از سوی دیگر اعتراض بسیاری از کاربران را جهت اصلاح فرایند موجود در پی داشت.

 

حسینی لر در پایان خاطر نشان کرد : کاربران می توانند از روش جدید برای دریافت کارت خود اقدام و در غیر این صورت با مراجعه حضوری و روش پیشین کارت خود را دریافت نمایند.


برای دریافت کارت سوخت به دفاتر پستی مراجعه نکنید
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها