بازدید: 11

شارلاتانیسم رسانه‌ای و ماجرای دختر آبی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2037024
سردار جلالی در یادداشتی ضمن اشاره به ماجرای خودسوزی دختر آبی، نکاتی را در این خصوص مطرح کرد.

سردار جلالیبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در یادداشتی کوتاه با عنوان (شارلاتانیسم رسانه ای و ماجرای دختر آبی) در واکنش به ماجرای تلخ خودسوزی سحر خدایاری نوشت:

ماجرای خودسوزی سحرخدایاری معروف به دخترآبی برای همه ما تلخ بود. تلخ تر از همه موج سواری شارلاتانسیم رسانه ای ضدانقلاب از داغ یک خانواده عزادار که خود را فدایی ولایت می دانند.

اساسا یکی از اصول جنگ شناختی مو ج سواری رسانه ای بر روی دوقطبی های کاذب است. در داستان تلخ دختر آبی این موج سواری به حد اعلی خود رسید.

متاسفانه برخی در داخل یک دوقطبی کاذب موافق و مخالف ورود زنان به ورزشگاه ایجاد کردند و اصل مطالبات زنان در کشور فراموش شده است. مطالباتی همچون تکریم اجتماعی، ازدواج بهنگام، اشتغال مناسب و صدها دغدغه ای که دختران جوان این مرز و بوم با آن مواجه هستند. اما  گویا از نگاه برخی ها همه مطالبات زنان در ایران صرفا به ورزشگاه آزادی ختم می شود!

کم کم و با تکرار این قبیل حوادث، مداخله بدون بررسی و احساسی سلبریتی های بی سواد به شاخصی ناحق تبدیل شده است که کذب بودن این مدل شاخص ها در ماجرای اخیر هویدا شد.

ضمن همدردی با خانواده داغدار سحر خدایاری، به همه اصحاب رسانه توصیه دارم در دام دو قطبی دروغین رسانه های معاند اسیر نشده و بیش از همه مراقب زخمی باشند که امروز بر دل یک خانواده نشسته است.

بیشتر بخوانید: پشت پرده خودسوزی دختر هوادار استقلال/ چه کسانی در آتش مرگ «سحر» هیزم ریختند؟

انتهای پیام/


شارلاتانیسم رسانه‌ای و ماجرای دختر آبی
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها