بازدید: 5

متحد نزدیک مکرون تحت تحقیقات رسمی قرار گرفت

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2036953
ریشار فِران، رئیس مجمع ملی فرانسه و از متحدان نزدیک مکرون در چارچوب یک پرونده رسوایی مالی تحت تحقیقات رسمی قرار گرفت.

متحد نزدیک مکرون تحت تحقیقات رسمی قرار گرفتبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، ریشار فِران، رئیس مجمع ملی فرانسه و از متحدان نزدیک امانوئل مکرون، رئیس جمهور این کشور در چارچوب یک پرونده رسوایی مالی تحت تحقیقات رسمی قرار گرفت. دفتر فران روز پنجشنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد وی ضمن رد هر گونه ارتکاب تخلف، از رویه های قانونی برای دفاع از خود استفاده خواهد کرد.

بازجویی طولانی دیروز از رئیس مجمع ملی فرانسه احتمالا برای مکرون دردسرساز خواهد شد و ممکن است وعده های وی را مبنی بر پاکسازی عرصه سیاست فرانسه از فساد زیر ذره بین منتقدان قرار دهد. بر اساس قوانین فرانسه قرار گرفتن تحت تحقیقات رسمی به معنای وجود "شواهد جدی و متقن" دال بر دخالت احتمالی فرد مظنون در یک جرم است.

این اقدام می تواند گامی در جهت محاکمه باشد ولی بسیاری از تحقیقات نیز بدون فرستادن مظنون به دادگاه پایان یافته است. تحقیقات قبلی دادستان های عمومی فرانسه درباره معاملات مالی فران اواخر سال ۲۰۱۷ متوقف شده بود. فران در آن زمان وزیر بود و در طول تحقیقات از سمت خود استعفا داد.

وی هم اکنون به عنوان عضو مجمع ملی، ریاست حزب مکرون را در سنای فرانسه برعهده دارد. تحقیقات تازه مانند تحقیقات قبلی به مدیریت یک شرکت بیمه درمانی در منطقه بریتانی مربوط می شود.

انتهای پیام/


متحد نزدیک مکرون تحت تحقیقات رسمی قرار گرفت
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها