بازدید: 7

رویانیان: متأسفانه سحر خدایاری خود و خانواده‌اش را در آتش خشم سوزاند/ نباید به دشمنان ایران آتو بدهیم

منبع : عصر ایران کد خبر: 2036951
. برخی‌ها خودکشی یک دختر که شرایط روحی نامتعادلی داشته را دستاویز حمله به نظام و کشور قرار دادند که این اصلاً خوب نیست.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به درگذشت یک دختر هوادار واکنش نشان داد.
رویانیان: درباره هوادار فوت شده برخی ها دایه مهربان تر از مادر شدند/افرادی به دشمنان خوراک می دهند

محمد رویانیان در گفت وگو با فارس، در خصوص حواشی به راه افتاده پس از درگذشت یک دختر هوادار فوتبال گفت: واقعاً باعث تأسف است که یک دختر خودش و خانواده اش را به دلیل برخی مشکلات در آتش خشم سوزاند، اما نکته تأسف بارتر این است که برخی افراد از این اتفاق به دنبال سوءاستفاده هستند و اظهاراتی فتنه انگیز، تحریک کننده و تهدیدکننده انجام می دهند که این اظهارات نابجا باعث اتفاقات خوبی نمی شود.

وی ادامه داد: این مسائل ضمن تخریب قانون و اصول حاکم بر گستره دینی و فرهنگی ایران عزیز ما، باعث می شود تا باروت در تفنگ دشمنان ریخته شود. برخی ها خودکشی یک دختر که شرایط روحی نامتعادلی داشته را دستاویز حمله به نظام و کشور قرار دادند که این اصلاً خوب نیست. خانواده این دختر فوت شده اعلام کردند که دخترشان تعادل روحی نداشته، اما برخی ها دایه مهربان تر از مادر شدند و علیه نظام ما و کشور ما جریان سازی می کنند که این یک اتفاق بد و زشت است. کاری که این هوادار فوتبال کرد یک اقدام فردی بود و هیچ ارتباطی به هیچ جناحی ندارد. آنهایی که پیام های آن چنانی دادند، آیا به این فکر نمی کنند که احساسات منفی را در بین جوانان ما برمی انگیزند و احساسات منفی را در آنها به وجود می آورند؟

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما مدافع حقوق شهروندان هستیم و همیشه از تکریم حقوق شهروندی و انسانی دفاع می کنیم، اما رخ دادن چنین مسائلی فقط باعث تأسف است چرا که متأسفانه برخی ها ناخواسته و یا حتی به صورت عمد به دشمنان ما خوراک می دهند. دشمنان کشور در شرایط عادی روز و شب ما را می زنند، اما برخی ها با اقداماتی که انجام می دهند به آنها خوراک بیشتری می دهند. ما تحت هر شرایطی حامی بانوان ایرانی هستیم و آنها در هر لباس و جایگاهی، باعزت، باغیرت و پاک و مطهر هستند، اما اگر قرار است آنها حق شان را بگیرند، باید زیرساخت ها فراهم باشد، نه اینکه به دشمن آتو بدهیم و بگوییم ما را بزنید! این مسائل اصلاً خوب نیست.


رویانیان: متأسفانه سحر خدایاری خود و خانواده‌اش را در آتش خشم سوزاند/ نباید به دشمنان ایران آتو بدهیم
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها