بازدید: 8

خدمات گروه مالی سامان برای فعالان صنعت شیرینی و شکلات

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 2036946
بانک سامان طی سال‌های اخیر نگاه ویژه‌ای به صنایع غذایی و دارویی کشور داشته و خدمات مالی گسترده‌ای در حوزه‌های داخلی و بین‌المللی برای فعالان این عرصه طراحی و اجرا کرده است. ازاین‌رو، بانک سامان به انتخاب اول شرکت‌های فعال صنایع غذایی کشور تبدیل شده است.

خدمات گروه مالی سامان برای فعالان صنعت شیرینی و شکلاتپول نیوز - گروه مالی سامان در هجدهمین نمايشگاه بین المللی شيرينی و شکلات ایران به معرفی خدمات مالی متنوع خود به فعالان این عرصه می پردازد.

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، در هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات، مدیران و کارشناسان گروه مالی سامان در حوزه های بانکداری شرکتی، بانکداری بین الملل، بانکداری خرد و صنفی، بیمه و خدمات پرداخت با حضور در غرفه اختصاصی این بانک پذیرای بازدیدکنندگان و پاسخگوی مدیران سازمان ها و شرکت ها و سایر علاقه مندان خواهند بود.

 

بر اساس این گزارش، بانک سامان طی سال های اخیر نگاه ویژه ای به صنایع غذایی و دارویی کشور داشته و خدمات مالی گسترده ای در حوزه های داخلی و بین المللی برای فعالان این عرصه طراحی و اجرا کرده است. ازاین رو، بانک سامان به انتخاب اول شرکت های فعال صنایع غذایی کشور تبدیل شده است.

 

گفتنی است، هجدهمين نمایشگاه بین المللی شيريني و شکلات ایران از تا 22 لغایت 25 شهریور 1398 از ساعت 10 تا 18 در محل دائمي نمايشگاه های بين المللي تهران برگزار می شود و علاقه مندان برای دریافت مشاوره های بانکی و بیمه ای می توانند به غرفه بانک سامان در محل سالن خلیج فارس، غرفه شماره 4 مراجعه کنند.


خدمات گروه مالی سامان برای فعالان صنعت شیرینی و شکلات
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها