بازدید: 7

امکان تغییر تکواندوکاران بخش میکس در المپیک وجود دارد/ تمام انگیزه ما المپیک است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2036912
سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان گفت: تمام انگیزه ما المپیک است اما رقابت‌های قاره‌ای پل ارتباطی ما با توکیو خواهد بود.

مهرو کمرانی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص قهرمانی تیم تکواندوی میکس ایران در رقابت های هنر های رزمی اظهار داشت: شرایط تیم بسیار خوب بود و در بخش بانوان برنامه ما این بود که کیمیا علیزاده بازی را بسته و دفاع کند و کیمیا همتی امتیاز بگیرد که خدا را شکر موفق هم بودیم. کسب سهمیه المپیک در بخش میکس حاصل یک کار گروهی بود و خداراشکر که به این مهم دست پیدا کردیم.

وی افزود: تیم میکس تکواندوی ایران باید در رقابت های چین هم قهرمان می شد، اما اتفاقات عجیبی رخ داد که مانع از از رسیدن ما به قهرمانی شد. به طور مثال در راند آخر بازی فینال من را جا به جا کردند و مجبور شدم پای زنگ و پرچم بمانم و از تکواندوکاران دور شدم.

سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان ادامه داد: مسابقات چین برای ما تمام شده، اما خیلی اتفاقات عجیبی در آنجا رخ داد. بیشتر امتیازات تیم میکس را عرفان ناظمی می گرفت، اما ضربات او را هم در بازی فینال ثبت نمی کردند و حس می کنم سیستم دست کاری شده بود تا چینی ها قهرمان شوند.

کمرانی در پاسخ به این سوال که آیا برای حضور تیم میکس در المپیک توکیو از کیمیا علیزاده و همتی استفاده می کند، تصریح کرد: علیزاده و همتی عملکرد بسیار خوبی در چین و کره جنوبی داشتند، اما این دلیل نمی شود که حضور آنها در تیم اعزامی به المپیک قطعی باشد. درست است که این مسابقات به صورت آزمایشی در المپیک حضور دارد، اما امکان دارد هر دو تکواندوکار بخش بانوان برای المپیک توکیو در بخش میکس تغییر کند.

سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان در پاسخ به این سوال که پیش بینی کسب چند سهمیه المپیک را دارد خاطرنشان کرد: تمام انگیزه ما المپیک است، اما رقابت های قاره ای پل ارتباطی ما با توکیو خواهد بود. نمی توانیم از الان پیش بینی دقیقی داشته باشیم، اما اسفندماه دو تکواندوکار اعزامی به رقابت های قاره ای را مشخص کرده و امیدوارم در راه کسب سهمیه المپیک موفق عمل کنیم.

انتهای پیام/


امکان تغییر تکواندوکاران بخش میکس در المپیک وجود دارد/ تمام انگیزه ما المپیک است
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها