بازدید: 6

نبرد مرگبار مار آناکوندای ۹ متری با کروکدیل غول پیکر + فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2036886
در یک رویارویی مرگبار در جنگل‌های آمازون یک مار آناکوندا توانست در نبردی نفس‌گیر، کروکدیل غول پیکر را از پای درآورد.

نبرد مرگبار مار آناکوندای ۹ متری با کروکودیل غول پیکر + فیلم/////پنجشنبه صبحبه گزارش خبرنگار به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است، نبرد مرگبار یک مار آناکوندا با کروکدیلی غول پیکر را نشان می دهد. این مار آناکوندای ۹ متری در یک نبرد چند دقیقه ای موفق شد کروکدیل را از پای در آورد.

کوین دولی ۵۸ ساله، که یک عکاس حیات وحش است در عمق جنگل های آمازون در برزیل تصاویری از این نبرد مرگبار تهیه کرد. در تصاویر ثبت شده توسط این عکاس، این دو جانور در حالی که تلاش می کنند تا از این مبارزه پیروز خارج شوند، دیده می شوند.

بنا به گفته کوین، در این مبارزه مار آناکوندا با پیچیدن به دور بدن کروکدیل ۶ فوتی تمام پا های این حیوان را خرد کرد. کروکدیل نیز برای دفاع دندان های خود را در گردن مار فرو برد، اما سرانجام این مار آناکوندا بود که توانست رقیبش را از پای در آورد.

کد ویدیو

کوین که اهل نیومکزیکوی آمریکا است، در این باره گفت: «من مشغول خوردن ناهار در قایقم بودم که این دو جانور با هم درگیر شدند. نمی توانستم چنین چیزی را باور کنم. در طول این نبرد کروکدیل عذاب می کشید. مار خود را به دور بدنش پیچیده بود و تمام پاهای کروکدیل بر اثر فشار وارد شده شکسته بود. این اتفاق در فاصله ۳۵ فوتی من رخ داد. من بسیار خوش شانس بودم که مورد حمله مار قرار نگرفتم، اما از طرفی واقعا دلم برای کروکدیل نگون بخت سوخت.»

انتهای پیام/

شکست کروکدیل از مار آناکوندای 9 متری 

نبرد مرگبار مار آناکوندای ۹ متری با کروکدیل غول پیکر + فیلم
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها