بازدید: 10

نحوه برخورد پلیس‌های مدرن چینی با متخلفان + فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2036860
صحنه‌ای غیر عادی از برخورد مدرن پلیس با یک متخلف در چین بسیار مورد استقبال کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

پلیس های مدرن چینی اینگونه با متخلفان برخورد می نمایند+فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، تکنولوژی به قدری رو به پیشرفت است که روز به روز عرصه تخلف را برای متخلفان تنگ تر می کند. ویدئو منتشر شده در فضای مجازی نشان می دهد که پلیس چین چگونه با کمک فناوری مدرن جلوی بی قانونی متخلفان را می گیرد. این ویدئو نشان می دهد که جوانی که روی موتور سیکلت بدون کلاه ایمنی پشت چراغ قرمز منتظر بود که چراغ سبز شود چگونه ناگهان با صدایی از آسمان غافلگیر می شود.

براساس این ویدئو راکب متخلف صدایی می‍شنود که به او گوشزد می کند که به زودی توسط ماموران پلیس به دلیل رعایت نکردن قوانین و نگذاشتن کلاه ایمنی جریمه خواهد شد. البته این صدا، صدای جادویی نبود بلکه فقط یک پهپاد پلیس بود که بر فراز آسمان پرواز می کرد تا جلوی متخلفین را بگیرد.

کد ویدیو

بنابراین گزارش، در حال حاضر  هواپیما های بدون سرنشین به طور آزمایشی در شهر پوتیان چین به پرواز درآمده است تا از این راه بر تخلفات مربوط به راهنمایی و رانندگی رسیدگی کنند. در حال حاضر جلوی وقوع بیش از ۲۰۰۰ تخلف رانندگی با این تذکرات هوایی گرفته شده است.

انتهای پیام/


برخورد جالب فن آوری مدرن با یک متخلف در چین

نحوه برخورد پلیس‌های مدرن چینی با متخلفان + فیلم
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها