بازدید: 34

دهمین مرحله «سیری در نهج‌البلاغه» برگزار می‌شود

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 2036792
کانون خبرنگاران نبأ ــ مدیرکل امور تربیتی جامعةالزهرا(س) از برگزاری مرحله دهم دوره حدیث‌خوانی نهج‌البلاغه خبر داد.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ طیبه سادات طباطبایی، مدیر کل امور تربیتی جامعةالزهرا(س) در بیان اهمیت و ضرورت پرداختن به نهج البلاغه، اظهار کرد: کتاب ارزشمند نهج البلاغه گنجینه با عظمتی است که باید بیشتر مورد توجه جامعه امروز قرار گیرد تا حقایق و واقعیت های جهان و جامعه را دریابیم و به علاج بسیاری از دردها و آلام بشری دست پیدا کنیم.
وی بیان کرد: اداره قرآن و حدیث جامعةالزهرا(س) با توجه به ضرورت شناخت سیره و منش حضرت امیرالمؤمنین(ع) و آشنایی و انس طلاب با متون معتبر حدیثی از جمله نهج البلاغه، دوره غیرحضوری حدیث خوانی نهج البلاغه را برنامه ریزی و تاکنون ۹ مرحله آن را برگزار کرده است.
طباطبایی افزود: بحمدالله با دریافت بازخوردهای مثبت شرکت کنندگان طرح، پرسشنامه دهمین مرحله از دوره حدیث خوانی نهج البلاغه در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.
وی ادامه داد: در دهمین مرحله حدیث خوانی نهج البلاغه خطبه های ۴۱ تا ۹۰ امام علی(ع) علیه السلام در نظر گرفته شده است و علاقه مندان تا ۱۵ مهرماه سال جاری فرصت دارند پاسخنامه های خود را به اداره قرآن و حدیث در سرای ثقلین واقع در ورودی ساختمان شهید بهشتی(ره) تحویل دهند و یا به ایمیل مندرج در آیین نامه مسابقات ارسال کنند.
طباطبایی یادآور شد: جهت ایجاد زمینه شرکت در این طرح با توجه به درخواست طلاب علاقه مند، بانوانی که به هر دلیل موفق به ارائه پاسخنامه های مراحل قبل نشدند می توانند تا پایان دوره نسبت به ارسال پاسخنامه های مراحل پیشین و مرحله جاری مسابقه اقدام کنند.
وی گفت: شرکت کنندگان به شرط کسب حد نصاب امتیاز لازم در هر مرحله گواهینامه شرکت در دوره را دریافت خواهند کرد.
یادآور می شود، علاقه مندان جهت دریافت اطلاعات و ثبت نام می توانند به ورودی ساختمان شهید بهشتی، سرای ثقلین مراجعه کرده و یا  با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۳۵۵ تماس بگیرند.
مریم بشیری
انتهای پیام

دهمین مرحله «سیری در نهج‌البلاغه» برگزار می‌شود
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها