بازدید: 9

انتقاد بازیکن سابق لیورپول از خط دفاعی تیم ملی انگلیس

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2036718
بازیکن سابق تیم فوتبال لیورپول انگلیس معتقد است سرمربی تیم ملی به یک مدافع مرکزی قوی‌تر در کنار هری مگوایر نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، استیو نیکول بازیکن سابق تیم فوتبال لیورپول انگلیس اعتقاد دارد که گرت ساوت گیت باید به دنبال یک مدافع مرکزی مناسب تربرای قلب خط دفاعی این تیم باشد.

مگوایر به خوبی در خط دفاعی تیم ملی انگلیس جا افتاده و از جام جهانی ۲۰۱۸ تاکنون عملکرد خیلی خوبی داشته است، اما سرمربی سه شیر ها هنوز نتوانسته یک یار دفاعی مناسب برای گرانترین مدافع تاریخ فوتبال پیدا کند.

بیشتر بخوانید: خوشحالی شیاطین سرخ از خرید های تابستانی

جان استونز و مایکل کین بازیکنانی بودند که در دیدار های اخیر در کنار مگوایر بازی کردند اما هر ۲ بازیکن مرتکب اشتباهات بزرگی در قلب دفاع تیم ملی کشورشان  شدند.

نیکول بر این باور است که مایکل کین مدافع اورتون برای بازی در تیم ملی به اندازه کافی خوب نیست و جان استونز هم در این پست جواب نمی دهد؛ بنابراین ساوت گیت باید دنبال کسی بگردد که به اندازه مگوایر خوب باشد و بتواند ضعف های خط دفاعی انگلیس را برطرف کند.

بیشتر بخوانید: هواداران لیورپول به تمسخر مدافع تیم ملی پرداختند

مدافع اسکاتلندی سال های دور قرمز ها گفته وقتی تیم ملی انگلیس ۵ گل به ثمر می رساند یعنی خط حمله کارش را به درستی انجام داده و حالا سرمربی تیم باید ببیند در دفاع چه اتفاقاتی افتاده و ایرادات را برطرف کند.

در تقابل دیشب تیم ملی انگلیس برابر کوزو، شاگردان گرت ساوت گیت با نتیجه ۳-۵ حریف خود را شکست دادند، اما اشتباهات مدافعان انگلیس در این دیدار، باعث به وجود آمدن نگرانی هایی درباره تکرار چنین اشتباهاتی در بازی های بعدی تیم ملی انگلیس شده است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از فوتبال اروپا

انتقاد بازیکن سابق لیورپول از خط دفاعی تیم ملی انگلیس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها