بازدید: 11

بازیکن دورگه ایرانی - ایرلندی مدنظر باشگاه تراکتور

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2036702
نیل یداللهی بازیکن دورگه ایرانی - ایرلندی مدنظر مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال تراکتور قرار دارد.

بازیکن دورگه ایرانی- ایرلندی مدنظر باشگاه تراکتور به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، باشگاه تراکتور تبریز هنوز پرونده نقل و انتقالاتی خود را نبسته و مسئولان این تیم قصد دارند با جذب یک بازیکن آزاد در پست دفاع لیست بازیکنان خود را تکمیل کنند.  

از شهر تبریز خبر می رسد که نیل یداللهی بازیکن دوررگه ایرانی- ایرلندی مدنظر تراکتوری ها است، اما هنوز مسئولان این تیم به این خبر واکنش نشان نداده اند.

 بیشتر بخوانید: پیشنهاد به مالک تراکتور برای حضور در باشگاه استقلال

نیل یداللهی با ۲۶ سال و قد ۱۸۸ سانتیمتر در پست های دفاع و هافبک دفاعی تخصص دارد. یداللهی فوتبالیست دورگه ایرانی - ایرلندی است که سابقه ۳۳ بازی ملی در رده های پایه کشور ایرلند دارد. او در تیم پایه برنلی انگلیس پرورش یافته و سابقه بازی برای تیم زیر ۲۳ سال برنلی و بزرگسالان تیم سوانسی و زیر ۲۱ سال تیم دربی کانتی دارد و یک بازی در چمپیونشیپ به همراه دربی کانتی و ۴ بازی در لیگ جزیره برای سوانسی انجام داده است.  

یداللهی در سال های اخیر در باشگاه های ونکوور آمریکا، هایک و ادوک انگلیس بازی کرده است و او در این فصل و فصل قبل در آستانه انتقال به پرسپولیس بود.  

این بازیکن دورگه یک دوره هم به اردو های تیم ملی ایرلند دعوت شده است، اما هیچ بازی رسمی ملی ندارد. او ۱۱ بازی فصل قبل برای تیم انگلیسی انجام داده است.  

بیشتر بخوانید: صادقیان: بخت با ما یار باشد یکی از گزینه های قهرمانی هستیم

انتهای پیام/ 

آشنایی با گزینه دفاعی باشگاه تراکتور 

بازیکن دورگه ایرانی - ایرلندی مدنظر باشگاه تراکتور
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها