بازدید: 10

حضور مقتدی صدر در بیت رهبری تقویت‌کننده جبهه مقاومت است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2036683
فعال اصولگرا گفت: حضور مقتدی صدر در بیت رهبرانقلاب می‌تواند نشان‌دهنده گسترش جبهه مقاومت در عراق باشد و روابط ایران و عراق را تقویت می‌کند.

حضور مقتدی صدر تقویت کننده جبهه مقاومت استحمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به حضور مقتدی صدر در بیت مقام معظم رهبری، گفت: این امر به نوعی می تواند نشان دهنده گسترش جبهه مقاومت در عراق باشد زیرا قطعاً نزدیک شدن دیدگاه صدر به جمهوری اسلامی ایران روابط ایران و عراق را تقویت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: این عکس معادلات زیادی را به هم می ریزد + تصاویر

او ادامه داد: این امر همچنین  زمینه موضع گیری جدی ایران در قبال تجاوزات صهیونیست ها به عراق و مقابله با حشدالشعبی را فراهم  خواهد کرد؛ بنابراین در مجموع این حضور مثبت تلقی می شود.

ترقی درباره برخی دیدگاه ها مبنی بر اینکه مقتدی صدر، حسن نصراللّه دیگری در منطقه شکل خواهد داد، گفت: طبیعتاً این موضوع را می توان نقطه امیدبخشی در رسیدن به این شرایط دانست اما در عین حال نیز نباید در چنین تحلیلی عجله کرد و برای قضاوت درباره اینکه مقتدی صدر چنین وضعیتی پیدا خواهد کرد یا نه، به نظر کمی زود است.

انتهای پیام/


حضور مقتدی صدر در بیت رهبری تقویت‌کننده جبهه مقاومت است
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها