بازدید: 8

آماده باش ۳ هزار پاکبان در محرم ۹۸

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2036624
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: ۳۰۰۰ پاکبان به همراه ۵۰۰ دستگاه خودرو از ابتدای دهه اول محرم در حالت آماده‌باش بودند.

آماده باش ۳ هزار پاکبان در محرم ۹۸به گزارش  گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، صدرالدین علیپور با اشاره به آماده باش ۳۰۰۰پاکبان به همراه ۵۰۰ دستگاه خودرو از ابتدای محرم اظهار کرد: این آماده باش به مناطق ۲۲ گانه ابلاغ شد و پاکبانان به رفت و روب، نظافت و جمع آوری پسماند های جمع شده در خیابان ها به خصوص اطراف تکیه ها، مساجد، هیات ها و حسینه ها پرداختند.

وی به اجرای کمپین «پس از این» اشاره کرد و گفت: امسال متعاقب شکل گیری این کمپین، پویش های اجتماعی دیگری هم شکل گرفت که شهروندان را به استفاده نکردن از ظروف پلاستیکی و جمع آوری آن ها دعوت می کرد، همچنین با حضور برخی از تشکل های مردم نهاد شاهد جمع آوری زباله توسط اعضای تشکل ها و البته افزایش ضریب مشارکت اجتماعی بودیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از کاهش چشمگیر ظروف یکبار مصرف جمع شده در معابر و خیابان ها نسبت به سال های گذشته خبر داد و عنوان کرد:خوشبختانه کمپین «#پس از این» و اقدامات فرهنگی که در این زمینه انجام شد نقطه عطفی در ارتقای سطح فرهنگی مردم به خصوص متولیان هیات ها و گروه های متولی به شمار می رود.

علیپور تاکید کرد: امسال به طور کلی وضعیت نسبت به سال های قبل متفاوت بود؛ به این معنی که ناظران در سطح مناطق ۲۲گانه حضور داشتند و چهره شهر مثل سال های گذشته نبود.

انتهای پیام/


آماده باش ۳ هزار پاکبان در محرم ۹۸
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها