بازدید: 14

لحظه سقوط جرثقیل برج مرتفع در کانادا + فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2036601
وزش ناگهانی باد شدید موجب سقوط جرثقیل غول پیکر از یکی از برج‌های در حال ساخت در کانادا شد.

لحظه سقوط جرثقیل برج مرتفع در کانادا + فیلم///به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است، لحظه سقوط یک جرثقیل غول پیکر را از برج های در حال ساخت در کانادا به تصویر می کشد. در این حادثه که در منطقه هالی فاکس در استان نووا اسکوشیا رخ داد، وزش باد شدید ناشی از طوفان دوریان موجب سقوط این جرثقیل شد.

در این ویدئو که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه ضبط شده است، مشاهده می شود که ناگهان چرثقیل روی یکی از برج های در حال ساخت، سقوط می کند. با وجود آنکه بر اثر سقوط این جرثقیل به تعدادی از درختان و همچنین خطوط برق آسیب شدید وارد شد، کسی آسیب ندید.

کد ویدیو

وزش باد شدید در این استان کانادا که بیش از ۱۴۰ کیلومتر بر ساعت سرعت داشت، سبب شد تا برق تقریبا سه چهارم از ساکنان قطع شود. تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی خسارات شدید بر جای مانده از طوفان دوریان را که موجب خرابی، قطع خطوط برق، آسیب به درختان و بالا آمدن سطح آب دریا شده است، نشان می دهد.

گفتنی است؛ خسارات اصلی ناشی از وقوع طوفان دوریان در باهاماس بوده که گفته می شود موجب مرگ ۴۲ تن و مفقود شدن صد ها تن دیگر شده است.

انتهای پیام/

سقوط جرثقیل بر اثر طوفان دوریان

لحظه سقوط جرثقیل برج مرتفع در کانادا + فیلم
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها