بازدید: 11

سرانه ورزشی در دانشگاه ها یک چهارم استاندارد جهانی است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2036537
خدابنده لو گفت: سرانه ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور کمتر از یک چهارم استاندارد جهانی است.

خدابنده لو مدیر کل دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به میزان سرانه ورزشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور که در ذیل وزارت بهداشت قرار دارند بیان کرد: سرانه ورزشی استاندارد برای دانشجویان در کشور های پیشرفته دنیا بیش از  ۴/۵ متر مربع به ازای هر دانشجو است.

خدابنده لو ادامه داد: در دانشگاه های علوم پزشکی کشور سرانه ورزشی کمتر از یک متر مربع است و در تلاش هستیم تا با تدابیر اندیشیده شده بتوانیم این سرانه ورزشی را افزایش دهیم.

بیشتر بخوانید: سرانه غذای دانشجویی در سال ٩٨ چند میلیون تومان است؟/ ماجرای استفاده از گوشت سفید به جای قرمز در غذاهای دانشجویان

سرانه ورزشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی به ۱.۲ متر مربع خواهد رسید

مدیر کل دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به ساخت سالن های ورزشی جدید در دانشگاه های علوم پزشکی اظهار کرد: با هماهنگی وزیر بهداشت و روسای دانشگاه های علوم پزشکی پروژه های ورزشی در دست ساخت داریم.

خدابنده لو ادامه داد: با ساخت سالن های ورزشی جدید در سال آینده سرانه ورزشی دانشجویی در دانشگاه های علوم پزشکی کشور به ۱.۲ متر مربع به ازای هر دانشجو خواهد رسید.

انتهای پیام/


سرانه ورزشی در دانشگاه ها یک چهارم استاندارد جهانی است
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها