بازدید: 9

دیوید بکام به دنبال خرید لیونل مسی!

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2036417
دیوید بکام قصد دارد برای خرید لیونل مسی، ستاره و کاپیتان بارسلونا اقدام کند.

به گزارش  گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، تیم اینتر میامی تحت مالکیت دیوید بکام از سال آینده در لیگ ایالت متحده شرکت خواهد کرد و این اسطوره انگلیسی از همین حالا به دنبال راضی کردن ستاره های بزرگ فوتبال جهان برای انتقال به تیم خود است.

دیوید بکام به دنبال خرید لیونل مسی!

رادیو بارسلونا مدعی شد مذاکرات تیم اینتر میامی برای خرید لیونل مسی با وی آغاز شده و دیوید بکام می خواهد با جذب این فوق شتاره آرژانتینی، توجه دنیای فوتبال را به تیم تحت مالکیت خود جلب کند.

چند روز پیش اخباری در مورد وجود بندی در قرارداد لیونل مسی مبنی بر امکان جدایی این بازیکن از بارسلونا در سال 2020 از سوی ال پایس منتشر شد و در ادامه جوزپ بارتومئو و جرارد پیکه نیز آن را تایید کردند تا هواداران بارسلونا در مورد جدایی بهترین گلزن تاریخ باشگاه خود نگران شوند.

دیوید بکام همیشه خود را یکی از هواداران پر و پا قرص لیونل مسی معرفی کرده و در گذشته بارها به تمجید از برنده پنج توپ طلای فوتبال جهان پرداخته است. ابتدا اخبار حاکی از احتمال بازگشت لئو مسی به فوتبال آرژانتین در اواخر دوران ورزشی اش بود، اما مانند بسیاری از ستاره های بزرگ دنیای فوتبال، مسی نیز ممکن است سالهای آخر عمر ورزشی خود را در لیگ ایالت متحده گذرانده و در سالهای آتی برای تیم تحت هدایت دیوید بکام بازی کند.

 

منبع: ورزش سه

انتهای پیام/


دیوید بکام به دنبال خرید لیونل مسی!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها