بازدید: 5

سلطانی فر: توانایی تامین امنیت حضور بانوان در استادیوم‌ها را داریم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2036254
وزیر ورزش و جوانان گفت: با رعایت ملاحظات فرهنگی و شرعی، مشکلی برای حضور بانوان در استادیوم های ورزشی نداریم.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر گفت: زیر ساخت های لازم برای حضور بانوان شامل ورودی، معبر، مکان و خدمات ویژه رفاهی بصورت جداگانه در تمام استادیوم های ملی و بزرگ فراهم و آماده شده است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به حضور تماشاگران زن در سالن مسابقات رشته های والیبال، بسکتبال و هندبال گفت: با رعایت تمام ملاحظات شرعی و فرهنگی تماشاگران بیننده مسابقات در رشته های دیگر هستند و با هماهنگی، برنامه ریزی و پیش بینی های لازم صورت گرفته با عوامل انتظامی، امنیتی و وزارت کشور، تماشاگران زن در بازی های ملی با استفاده از امکاناتی که برای آن ها فراهم شده است حضور پیدا خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: تاج: امیدوارم باشگاه استقلال ورزشگاه آزادی را آماده کند

مسعود سلطانی فر درباره امکان حضور تماشاگران زن در بازی های لیگ برتر فوتبال گفت: امیدواریم با مناسب شدن فضای استادیوم های ورزشی و رعایت کامل موازین شرعی و فرهنگی توسط هواداران تیم ها، در آینده نیز بتوانیم شرایط حضور بانوان در مسابقات لیگ برتر فوتبال را فراهم کنیم و این موضوع نیازمند بررسی جامع تر و کامل تر در آینده است.

بیشتر بخوانید: حضور بانوان در ورزشگاه ها بلامانع است

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه با حضور بانوان در استادیوم های ورزشی موافق است گفت: وزارتخانه و فدراسیون فوتبال با کمک نیرو های انتظامی و نهاد های مسئول، توانایی تامین شرایط کامل، رفاهی و امنیتی با رعایت ملاحظات شرعی را دارد.

وی با اشاره به انعکاس برخی اخبار درباره مغایرت دیدگاه ها در دولت در این خصوص گفت: در این مورد همراه و هماهنگ هستیم و با رعایت تمامی موازین شرعی و مواردی که حریم و حرمت بانوان تماشاگر را حفظ می کند، انشاالله اقدامات مقتضی بعمل خواهد آمد.

بیشتر بخوانید: کمک می کنیم بانوان ایرانی وارد استادیوم شوند

انتهای پیام/

اظهارات وزیر ورزش و جوانان درباره ورود بانوان به ورزشگاه ها

سلطانی فر: توانایی تامین امنیت حضور بانوان در استادیوم‌ها را داریم
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها