بازدید: 7

وزیر آموزش و پرورش: تبلیغ ادیان غیر رسمی در مدارس ممنوع!

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 2036228
وزیر آموزش و پرورش درباره تحصیل دانش آموزان پیرو ادیان دیگر اظهار کرد: اگر دانش آموزان اظهار کنند که پیروان ادیان دیگری بجز ادیان رسمی کشور هستند و این اقدام آنها به نوعی تبلیغ محسوب شود، تحصیل آنها در مدارس ممنوع است.
آفتاب‌‌نیوز :

محسن حاجی میرزایی پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت وزیران درباره آمادگی های این وزارتخانه برای اجرای پروژه مهر، اظهار کرد: پروژه مهر، پروژه ای است که از چند ماه قبل در وزارت آموزش و پرورش آغاز شده است و تمامی استان ها، واحدها و مناطق در این خصوص فعال هستند و سازماندهی نیروی انسانی نیز انجام شده است.

وی افزود: مقداری کسری در مورد نیروی انسانی وجود داشت که خوشبختانه با تمهیدات و توافقی که با ادارات کل استان ها به عمل آمده، مشکل کمبود نیروی انسانی تا ابتدای مهرماه حل می شود.

وزیر آموزش و پرورش گفت: ۱۴ میلیون دانش آموز از ابتدای مهر به مدرسه می روند و یکی از برنامه های من تلفیق خانه و مدرسه است و این ترکیب کمک موثری به تربیت بچه ها می کند. در این زمینه استدعا می کنم همه والدین در این فرصت باقی مانده به مدارس فرزندانشان سر بزنند و از مدارس حمایت کنند.

حاجی میرزایی با تاکید بر اینکه منظور من لزوما حمایت و کمک های مالی نیست، خاطر نشان کرد: معتقدم که فضای مدرسه باید فضایی شاداب، بانشاط و راحت و مناسبی به ویژه برای دخترها باشد و امیدواریم با کمک همه خانواده ها و مردم ایران بتوانیم مهر باشکوهی را برگزار کنیم.


وزیر آموزش و پرورش: تبلیغ ادیان غیر رسمی در مدارس ممنوع!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها