بازدید: 8

مرکز صهیونیستی: یمنی‌ها ثابت کردند عربستان «ببر کاغذی» است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2036219
مرکز پژوهش‌های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با اشاره به عملیات‌ پهپادی و موشکی موفق ارتش یمن علیه مواضع ریاض، در گزارشی اعلام کرد انصارالله یمن ثابت کرد عربستان «ببر کاغذی» است.

مرکز صهیونیستی: یمنی ها ثابت کردند عربستان «ببر کاغذی» استبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، در پژوهش مرکز پژوهش های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی که دیروز منتشر شد، آمده است: ادامه هدف قرار دادن عمق (خاک) سعودی با موشک و پهپاد به دست نیرو های صنعا (ارتش و کمیته های مردمی یمن) به این معنی است که خطرات علیه امنیت سعودی و ثبات آن رو به افزایش است.

این مرکز صهیونیستی افزود عربستان دیگر اهرم های فشار زیادی ندارد تا بتواند از آن ها در مقابله با انصارالله استفاده کند و به همین دلیل تلاش می کند از بالای پله پایین بیاید و ممکن است برای آغاز مذاکرات انعطاف نشان دهد.

مرکز پژوهش های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی از اختلافات اماراتی-سعودی در یمن هم ابراز نگرانی کرد و افزود این موضوع تهدیدی برای منافع اسرائیل محسوب می شود.

نیروهای یمنی در پاسخ به تجاوز ائتلاف سعودی به خاک کشورشان، مواضعی در عربستان را هدف حمله موشکی و پهپادی خود قرار داده و اعلام کرده اند تا متوقف شدن حملات به یمن، این وضع ادامه دارد.

انتهای پیام/


مرکز صهیونیستی: یمنی‌ها ثابت کردند عربستان «ببر کاغذی» است
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها