بازدید: 8

وزیر آموزش‌ و پرورش: قیمت شهریه‌های مدارس غیر دولتی را کنترل می‌کنیم

منبع : انتخاب کد خبر: 2036213
محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش گفت: با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم که با تصمیمات اداره کل استان‌ها این مشکل تا ابتدای مهر رفع می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

وزیر آموزش و پرورش گفت: با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم که با تصمیمات اداره کل استان ها این مشکل تا ابتدای مهر رفع می شود.

محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت، اظهار کرد: پروژه ماه مهر چند ماهی است که در وزارت آموزش و پرورش آغاز شده و همچنین در همه مناطق و استان ها هم فعال شده است.

او افزود: متاسفانه ما با کمبود نیروی انسانی مواجه بودیم که با تصمیمات اداره کل استان ها این مشکل تا ابتدای مهر رفع می شود.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ۱۴ میلیون دانش آموز در ماه مهر به مدرسه می روند، تصریح کرد: یکی از برنامه های بنده برای ماه مهر، تلفیق خانه و مدرسه است، زیرا این ترکیب می تواند کمک مؤثری به تربیت بچه ها کند.

حاجی میرزایی گفت: فضای مدرسه به ویژه برای دختران باید شاداب باشد و والدین هم در این فرصت باقی مانده می توانند به مدارس مراجعه کنند، البته منظور بنده کمک های مالی نیست، امیدوارم که با کمک مردم و خانواده ها ماه با شکوهی را آغاز و برگزار کنیم.

وزیر آموزش و پرورش افزود: با تشدید نظارت ها قیمت شهریه های مدارس غیر دولتی را کنترل می کنیم.


وزیر آموزش‌ و پرورش: قیمت شهریه‌های مدارس غیر دولتی را کنترل می‌کنیم
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها