بازدید: 7

سیدحسن نصرالله مبالغه نمی‌کند/ برکناری بولتون نشان داد آمریکا با مشاوره‌های احمقانه نمی‌تواند حرکت کند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2036164
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: دبیرکل حزب‌اللّه کم‌وکیف و کذب‌وصدق حرف‌های دشمنان را می‌فهمد و اهداف آنها را افشا می‌کند.

سید حسن نصرالله مبالغه نمی کند/افشاگری های او برای جبهه مقاومت بسیار مهم است/شمنان به دست خود نابود می شوندآیت اللّه حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به سخنرانی سیدحسن نصراللّه اظهار کرد: هنگامی که سیدحسن نصراللّه حرف می زند دو چیز را می توان از صحبت هایش استنباط کرد، یکی شجاعت او و دیگری اطلاعات دقیق این رهبر سیاسی است.

او افزود: وقتی دشمنان صحبت می کنند، دبیرکل حزب اللّه کم و کیف و کذب و صدق حرف هایشان را می فهمد، او همچنین بعد از پی بردن به اهداف آنها، به خوبی افشاگری می کند که این افشاگری برای مقاومت بسیار مهم است، زیرا مردم متوجه می شوند شخصی را دارند که به همه چیز آگاه است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه سیدحسن نصراللّه فرد مفید و موثری است، گفت: دبیرکل حزب اللّه لبنان مبالغه نمی کند و بجا و صحیح حرف می زند. 

ممدوحی درباره پیامد حمله جبهه مقامت به مقر سخنرانی نتانیاهو تصریح کرد: رژیم صهیونیستی افول خود را مشاهده می کند،  افول یک قدرت بزرگ اینگونه نیست که یکباره صورت گیرد و از درجه صد به صفر برسد، بلکه به آرامی تضعیف می شود.

او در مورد برکناری جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت: برکناری بولتون نشان داد که آمریکایی ها با مشاوره های احمقانه افرادی مانند بولتون نمی توانند حرکت کنند، زیرا این فرد جهشی حرف می زد و خواستار این بود که به سرعت به کشورهای مختلف حمله صورت گیرد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: آمریکایی ها به این مسئله پی برده اند که حرکات جهشی و سریع مربوط به گذشته است و الآن دیگر نمی توانند اینگونه اقدام کنند؛ آمریکا تمام کشورهای هم پیمانش را به دشمن خود تبدیل کرده است.

ممدوحی با بیان اینکه خدا آمریکایی ها را مانند یک کشتی در حال غرق به آرامی پایین می کشد، اظهار کرد: دشمنان ما با سیاست های شخصیشان به دست خود نابود می شوند و ضرورتی نیست که با آنها بجنگیم.

انتهای پیام/


سیدحسن نصرالله مبالغه نمی‌کند/ برکناری بولتون نشان داد آمریکا با مشاوره‌های احمقانه نمی‌تواند حرکت کند
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها