بازدید: 7

کالدرون: تجربه زیادی از دربی دارم و نیازی به سوال از برانکو نبود/ در مورد بیرانوند تابع تصمیم کمیته انضباطی هستیم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2036160
گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تجربه‌های زیادی از دربی‌ها در کشورهای مختلف دارم و نیازی نبود در چین از برانکو پیرامون دربی تهران سوال کنم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، گابریل کالدرون در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) پرسپولیس در خصوص مسائل مختلف صححبت کرد که اهم آنها در زیر می‎‎آید:

*در تعطیلات یک بازی خوب با سایپا داشتیم و هم اکنون یک بازی حساس با صنعت نفت داریم و چون به تراکتور باختیم باید این بازی را ببریم.

*من و برانکو مثل تمام مربیانی که در چین حضور داشتند در مورد مسائل مربوط به فوتبال صحبت کردیم.

*از برانکو در مورد فوتبال ایران پرسیدم و او هم راجع به فوتبال عربستان از من سؤال کرد. برانکو مربی خیلی خوبی است و رفتاری صمیمی با هم داشتیم.

*آنچه بین من و برانکو گذشت فقط در مورد مسائل فوتبالی بود. نه در مورد مسائل مالی با هم صحبت کردیم و نه در موردنیازی نبود که بخواهم در مورد دربی از برانکو سؤال کنم. خودم تجربه های زیادی از دربی ها در کشورهای مختلف دارم. 

*قصد جذب بازیکن خارجی نداریم، چون جایی برای بازیکن جدید نیست. جونیور هم به شرایط خوبی رسیده است و در بازی با سایپا به میدان رفت.

*در این مورد احضار بیرانوند ما تابع تصمیم کمیته انضباطی هستیم و هر تصمیمی که آنها بگیرند، برای ما قابل احترام است.

*امیدوارم تا قبل از دربی مشکلات پیرامون پرداخت مطالبات برطرف شود. من مسئول مسائل فنی تیم هستم و این اطمینان را می دهم که نه صد درصد بلکه 200 درصد بهتر خواهیم شد. مشکلات مالی مربوط به باشگاه و رئیس باشگاه است.

*احمدزاده یک آسیب دیدگی در پایش داشت و من به او استراحت دادم. در بازی برابر سایپا ۸۰ دقیقه بازی کرد و در حال بهتر شدن است.

*رای من یک امتیاز است که در فرهنگ ایرانی زندگی کنم و آن را بشناسم. من می دانم که در این کشور تمدن جهانی شکل گرفت.

*هر چیزی که بتوانم از فرهنگ و تمدن ایرانی یاد بگیرم، من را خوشحال می کند. 

*خوشحالم که کنار شما و در ایران هستم. این یک امتیاز است و باید از آن استفاده کنم. هنگامی که می بینم مردم ایران چقدر به یکدیگر احترام می گذارند؛ از این بابت خیلی ممنون و خوشحال می‎شوم.

انتهای پیام/


کالدرون: تجربه زیادی از دربی دارم و نیازی به سوال از برانکو نبود/ در مورد بیرانوند تابع تصمیم کمیته انضباطی هستیم
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها