بازدید: 10

طرح ویژه فرستادگان امام حسین علیه‌السلام

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2036145
صفحه ریحانه منتسب به پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب در فضای مجازی چنین پستی را به نقل از معظم له منتشر کرد: حضرت امام حسین (ع) دو سه نفر مامور کارکُشته‌‏ى مبرّزِ قوی‌‏دست به‌سوى تاریخ فرستاد. این چند مأمور، زینب کبری (س)، امام سجّاد (ع)، امّ‌‏کلثوم، سکینه و فاطمه‌‏ى بنت‌‏الحسین هستند.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، صفحه ریحانه منتسب به پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی سیدعلی خامنه ای (مد ظله العالی)، رهبر معظم انقلاب در فضای مجازی چنین پستی را به نقل از معظم له منتشر کرد:

«حضرت امام حسین (ع) دو سه نفر مامور کارکُشته ‏ى مبرّزِ قوی ‏دست به سوى تاریخ فرستاد. این چند مأمور، زینب کبری (س)، امام سجّاد (ع)، امّ ‏کلثوم، سکینه و فاطمه ‏ى بنت ‏الحسین هستند. از خاندان پیغمبر چندین نفر به ‏صورت ظاهر، اسیرانى در دست دشمنان و در باطن، مأمورانى از جانب آن مرکز الهام و وحى خداوندى به کوفه و شام و مدینه اعزام شدند و تا آخر عمرشان از این عملى که امام حسین انجام داد بهره ‏بردارى شد؛ آن ها علّتش را گفتند. »
۵۲/۱۱/۱۳

طرح ویژه فرستادگان امام حسین علیه السلامانتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


طرح ویژه فرستادگان امام حسین علیه‌السلام
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها