بازدید: 6

فعالیت مجدد کمپین جهانی «تلاوت افتخاری قرآن از عاشورا تا اربعین»

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 2035999
گروه شبکه‌های اجتماعی ــ کمپین جهانی «تلاوت افتخاری قرآن از عاشورا تا اربعین» که از عاشورای سال 95 اعلام موجودیت کرد، مجدد فعالیت خود را در فضای مجازی ادامه خواهد داد.

به گزارش ایکنا؛ کمپین جهانی «تلاوت افتخاری قرآن از عاشورا تا اربعین» از عاشورای سال 95 با ابتکاری از سوی مجید زکی لو، مدرس و قاری کشورمان در پیام رسان تلگرام و ایتا راه اندازی شد.

بنا بر گفته زکی لو «در این کمپین در حال حاضر بیش از 500 نفر از قاریان بین المللی، ممتاز و خوش خوان و مدرسان قرآن و حافظان از کشورهایی چون ایران، عراق، کویت، امارات، فرانسه، انگلیس، آلمان، کانادا، سنگال، زیمباوه، پاکستان، هندوستان و... عضو هستند.»

از جمله اهداف این کمپین این است که قرآنیان ثواب فعالیت های خود اعم از تلاوت قرآن، تدریس و یا اجرای تواشیح و مدیحه سرایی و ابتها ل خوانی را در محافل و یا کلاس ها، به روح مطهر حضرت سید الشهدا(ع) اهدا کنند و از گرفتن حق الزحمه امتناع کنند.

همچنین اعضا در این 40 روز، عکس و کلیپ هایی از فعالیت خود را در این گروه بارگذاری می کنند. همچنین اطلاع رسانی این کمپین در فضای مجازی و یا از طریق خبرگزاری های رسمی کشور انجام می شود.

زکی لو اظهار کرد: این کمپین با هدف نشر فرهنگ قرآنی سیدالشهدا(ع) در جامعه و پررنگ تر کردن بُعد شخصیت قرآنی امام حسین(ع) در جامعه و حق طلبی نهضت عاشورا و همچنین انجام فعالیت قرآنی فی سبیل الله و بدون دریافت حق الزحمه برگزار می شود.
انتهای پیام 


فعالیت مجدد کمپین جهانی «تلاوت افتخاری قرآن از عاشورا تا اربعین»
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها