بازدید: 6

گوشی قاپان بازار تهران در دام پلیس افتادند

سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت از دستگیری ۳ مالخر و کشف ۳۰ دستگاه گوشی سرقتی خبر داد.

به گزارش بولتن نیوز، سرهنگ دوستعلی جلیلیان سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت اظهار کرد: در پی دستگیری تعدادی سارق گوشی همراه توسط ماموران کلانتری ۱۱۳ بازار به دست آمد که سارقان، گوشی های سرقتی را به تعدادی مالخر در محدوده بازار حضرتی می فروشند.

وی بیان داشت: محل اعلامی از سوی سارقان به طور مستمر تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت و مشخص شد که خبر صحت دارد و ۳ مالخر گوشی های سرقتی را از سارقان به قیمت بسیار پایین تر از قیمت واقعی می خرند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که تعدادی افراد مشکوک به این محل ها تردد دارند و ۳ مالخر جوان، اموال سرقتی را خریداری و در همین محل نگهداری می کنند.

سرهنگ جلیلیان عنوان کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهمان و بازرسی از این محل در دستور کار قرار گرفت.

سرکلانتر هفتم عنوان کرد: در عملیاتی ۳ مالخر اموال سرقتی دستگیر و در بررسی از این محل ها تعداد ۳۰ دستگاه گوشی سرقتی کشف شد.

وی با اشاره به اینکه مالخران اموال سرقتی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند، بیان داشت: ارزش ریالی کالای کشف شده توسط کارشناسان مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.


گوشی قاپان بازار تهران در دام پلیس افتادند
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها