بازدید: 6

پتروپالایشگاه‌های جدید در دست احداث/ رتبه دوم ارزآوری پتروشیمی پس از نفت

منبع : سایت خبری بورس نیوز کد خبر: 2035630
وجود تنوع در تولید محصولات پتروشیمی در کشور و استقبال جهانی، مانع از اعمال تحریم‌های صد در صدی بر این محصولات است.

پتروپالایشگاه های جدید در دست احداث/ رتبه دوم ارزآوری پتروشیمی پس از نفت

به گزارش بورس نیوز، محمد حسن دیده ور، عضو کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی تهران استفاده از سرمایه های مردمی را در ساخت و سرمایه گذاری پتروپالایشگاه ها از جمله عوامل موثر بر سطح درآمدزایی کشور و افزایش تولید پتروشیمی ها عنوان کرد. 
 
رتبه دوم ارزآوری محصولات پتروشیمی پس از نفت

وی به رتبه دوم ارز آوری محصولات پتروشیمی پس از نفت اشاره داشت و گفت: با وجود تنوعی که در تولید محصولات پتروشیمی کشور وجود دارد، اعمال تحریم های صد درصدی این محصولات همچون نفت وجود ندارد، ضمن اینکه استقبال جهانی از این محصولات زیاد است. 
این عضو کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی تهران ادامه داد: وجود تنوع، مانع از وابستگی فروش این محصولات به مشتریان سنتی و قدیمی است، از طرف دیگر فضای مناسب صادراتی به مقاصد مختلف را نیز ایجاد کرده که با افزایش میزان تولید، بالارفتن فروش داخلی و صادرات را نیز مهیا می کند.
 
سرمایه های مردمی عاملی تاثیرگذار در توسعه

دیده ور در خصوص سرمایه های مردمی و ساخت پتروپالایشگاه ها اظهار داشت: موج تحولات ایجاد شده در سطح درآمدزایی و افزایش تولیدبسیار تاثیرگذاراست. ترغیب سرمایه گذاران علاوه بر ساخت پتروپالایشگاه های جدید، پروژه های نیمه تمام را تکمیل کرده و موجب افزایش ظرفیت تولید پتروشیمی های موجود خواهد شد.

پتروپالایشگاه‌های جدید در دست احداث/ رتبه دوم ارزآوری پتروشیمی پس از نفت
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها