بازدید: 7

دختران عزیزم به آینده امیدوار باشید؛ دولت به آبادانی روستای شما کمک خواهد کرد

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 2035628
گروه سیاسی ــ حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی در پاسخ به نامه سه خواهر روستایی در کرمان، به وزرای نیرو و آموزش و پرورش دستور داد اقدامات لازم را برای تأمین آب و برق و نیز احداث مدرسه در روستای «چاه پولاد» قلعه‌گنج کرمان به عمل آورند.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، خانم ها زینب، حوا و زیور رمضانی که به تازگی سواد خواندن و نوشتن را آموخته اند در نامه ای صمیمی به حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی نوشتند: «با سلام خدمت رئیس جمهور اسلامی ایران، آقای روحانی عزیز، ما بچه های آبادی چاه پولاد مدرسه نداریم، برق نداریم، آب نداریم. کمک کنید تا زندگی بهتری داشته باشیم.»

رئیس جمهور در پی اطلاع از این نامه، خطاب به این سه خواهر کرمانی پاسخ داد: «دختران عزیزم به آینده امیدوار باشید. دولت به آبادانی روستای شما کمک خواهد کرد.»

روحانی همچنین در نامه های جداگانه ای به آقایان اردکانیان؛ وزیر نیرو و حاجی میرزایی؛ وزیر آموزش و پرورش، دستور داد موضوع بررسی و نسبت به تأمین آب و برق و احداث مدرسه در روستای چاه پولاد منطقه قلعه گنج استان کرمان اقدام شود.

یادآوری می شود، نامه فوق در قالب پخش برنامه تلویزیونی مسابقه «دستم را بگیر» در شبکه مستند صدا و سیما و خطاب به رئیس جمهوری منتشر شده بود.

انتهای پیام


دختران عزیزم به آینده امیدوار باشید؛ دولت به آبادانی روستای شما کمک خواهد کرد
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها