بازدید: 7

ویسی با انتقاد از شرایط شاهین شهرداری بوشهر: شاید می‌خواهند اذیتم کنند که بروم!/ هنوز در خواب لیگ یک هستند

منبع : عصر ایران کد خبر: 2035504
با مدیران باشگاه صحبت کردیم. آنها همیشه می‌گویند امروز یا فردا مشکلات حل می‌شود. دو ماه پیش بلیت گرفتیم که بازیکنان گرجستانی ما بیایند، اما 800 هزار تومان پول دفتر هواپیمایی را ندادند. 800 هزار تومان دیگر پول است؟! اعصاب آدم را با این اتفاقات به‌هم می‌ریزند. اگر می‌خواهید تیم را اذیت کنید یا به من فشار بیاورید که بروم، به مردم و من بگویید که این‌گونه است.

عبدالله ویسی با انتقاد شدید از شرایط باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، گفت که مدیران این باشگاه در خواب لیگ دسته اول هستند

عبدالله ویسی در گفت وگو با  تسنیم، درباره شرایط تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: با شرایط مناسبی مواجه نیستیم و هنوز انرژی ام را صرف این می کنم که بازیکن ما کجا می خوابد، زمین تمرین ما کجاست و وضعیت بدهی های باشگاه چگونه است، وگرنه هر تیمی مشکل فنی دارد که حل می شود. زیرساخت های ما خوب نیست و انرژی ما را می گیرد. نمی دانم می خواهند من را اذیت کنند یا تیمم را. شاید می خواهند آزارم بدهند تا از این تیم بروم. هیچ مربی چنین شرایطی ندارد.

بازیکن من 6 ماه است که مشکل خوابگاه دارد
وی ادامه داد: فقط قول می دهند و می گویند امروز مشکلات حل می شود. بازیکن من شش ماه است که مشکل خوابگاه دارد و بعد می گویند می خواهیم تیمداری کنیم. الان بازیکنم دیر به تیم اضافه شده است. می گویم کجا بودی، می گوید در جاده بودم. این بازیکن در برازجان سکونت دارد و بعد می گویند بومی گرایی می کنیم. یک خوابگاه مناسب به این بازیکنان نمی دهند.

5 هفته در نفت مسجدسلیمان مجانی کار کردم
سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در واکنش به طرح این موضوع که در باشگاه نفت مسجدسلیمان هم با این شرایط مواجه بود، تصریح کرد: در نفت هم پنج هفته مجانی کار کردم. وقتی خواستم بروم، به مدیران باشگاه گفتم با ورود مربی جدید مجبورید شش بازیکن 300 میلیون تومانی جذب کنید. آنها هفت بازیکن جذب کردند و در نیم فصل آنها را کنار گذاشتند. پس از آن هم فیروز کریمی آمد و بساط دیگری برپا بود. به مسئولان گفته بودم اگر من باشم یا نباشم، تیم در لیگ برتر می ماند که خدا را شکر این اتفاق رخ داد.

هنوز در خواب لیگ یک هستند و فکر می کنند امکانات شان باید در حد دسته اول باشد
ویسی با انتقاد شدید از مدیران باشگاه شاهین شهرداری بوشهر به تسنیم گفت: اینها هنوز در خواب لیگ یک هستند و فکر می کنند امکانات شان باید در حد لیگ دسته اول باشد. بازیکنم وقتی می بیند بازیکن استقلال و پرسپولیس در هتل آنچنانی ساکن است، او هم می خواهد در چنین هتلی اقامت داشته باشد.

مگر می شود 2 بازیکن در یک اتاق 70 متری بخوابند؟
وی با اشاره به دوران حضورش در باشگاه استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: در این تیم دو سال بدبختی کشیدیم، اما تیم سال سوم قهرمان لیگ برتر شد. قرارداد اعضای تیم کم بود، اما پرداختی ها به موقع انجام می شد. تیم های لیگ یکی هم خوابگاه خیلی خوب دارند. مگر می شود دو بازیکن ما در یک اتاق 70 متری بخوابند؟ ممکن است شرایط دو بازیکن با هم متفاوت باشد و یک نفر زود و دیگری دیر بخوابد.

دروازه بان داخلی یک میلیارد و 700 میلیون تومان می خواست
سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به این پرسش که آیا دو بازیکن گرجستانی تیمش (کوویلیتایا و گادرانی) هم مانند سایر بازیکنان با مشکل خوابگاه مواجه هستند یا خیر، اظهار داشت: خدا را شکر شرایط این دو بازیکن بهتر است. امکانات گرجستان عالی بود، اما خدا را شکر بازیکنانی آوردیم که انتظار بالایی ندارند. ما پول نداشتیم که دروازه بان ایرانی بیاوریم و گلر داخلی یک میلیارد و 700 میلیون تومان می خواست. ما در حد خودمان بازیکن جذب کردیم و دروازه بان 450 میلیونی آوردیم. شرایط روحی و روانی بازیکنان باید خوب باشد تا آنها را با خودمان هماهنگ کنیم.

ادامه لیگ با این شرایط سخت است
ویسی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است از سمتش در تیم شاهین شهرداری بوشهر کناره گیری کند یا خیر، تصریح کرد: ادامه لیگ با این شرایط سخت است. من نباید برای این موارد انرژی بگذارم. قرار بود 30 درصد از قرارداد اعضای تیم را پرداخت کنند که 10 درصد پرداخت کردند. مگر 10 درصدِ قرارداد بازیکن ما که با مبلغ 300 میلیون تومان قرارداد بسته است، چقدر می شود؟ کل بودجه ما با قرارداد بازیکنان، کادر فنی و تدارکات، 10 میلیارد تومان است.

می خواهید من را اذیت کنید که از شاهین بروم؟!
وی در پاسخ به این پرسش که آیا نشستی با مدیران باشگاه شاهین شهرداری بوشهر برگزار کرده است یا خیر، خاطرنشان کرد: با مدیران باشگاه صحبت کردیم. آنها همیشه می گویند امروز یا فردا مشکلات حل می شود. دو ماه پیش بلیت گرفتیم که بازیکنان گرجستانی ما بیایند، اما 800 هزار تومان پول دفتر هواپیمایی را ندادند. 800 هزار تومان دیگر پول است؟! اعصاب آدم را با این اتفاقات به هم می ریزند. اگر می خواهید تیم را اذیت کنید یا به من فشار بیاورید که بروم، به مردم و من بگویید که این گونه است.

باید مشکلات را فراموش کنیم و به مصاف پیکان برویم
سرمربی شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به دیدار روز یکشنبه تیمش مقابل پیکان گفت: بچه ها زحمت خود را می کشند. دیدار با پیکان برای هر دو تیم خیلی مهم است و تمام توان خود را می گذاریم که سه امتیاز بازی را بگیریم. هر چند شرایط سختی داریم، اما باید این مشکلات را فراموش کنیم و وارد بازی با پیکان شویم.


ویسی با انتقاد از شرایط شاهین شهرداری بوشهر: شاید می‌خواهند اذیتم کنند که بروم!/ هنوز در خواب لیگ یک هستند
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها