بازدید: 9

اقدام خودخواهانه داماد در شب عروسی + فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2035477
اقدام خودخواهانه داماد در شب عروسی مورد انتقاد کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

اقدام خودخواهانه داماد در شب عروسی+فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شب عروسی برای هر عروس و دامادی مهم ترین شب زندگی است. در این شب همه دست به دست هم می دهند تا رویایی ترین لحظه زندگی به بهترین شکل رقم بخورد. متاسفانه گاهی اوقات بعضی از رفتار ها باعث می شود تا این شب، تبدیل به خاطره تلخی شود.

خاطره ای که مسلما هیچ گاه عروس آذربایجانی آن را فراموش نخواهد کرد و رفتار خودخواهانه همسرش را در بهترین شب زندگی اش از یاد نخواهد برد.

به تازگی فیلمی از مراسم ازدواج یک عروس و داماد در شبکه های اجتماعی منتشر شده که مورد انتقاد کاربران زیادی قرار گرفت. براساس این ویدئو داماد دیدن یک مسابقه بوکس را به مراسم ازدواج خود ترجیح داده است و عروس را به حال خود رها می کند.

این فیلم نشان می دهد، داماد به همراه مهمانان جوان خود در حال تماشای مسابقه بوکس بین فایتر معروف حبیب و داستین پوری است که به طور زنده در حال پخش زنده است. این ویدئو پس از انتشار در فضای مجازی کاربران را عصبانی کرد.

کد ویدیو

کاربران نوشتند: مسابقه حبیب را می توانست در اینترنت مشاهده کند، چرا که برای عروسی زمان مشخصی را باید در سالن ماند و داماد با تماشای مسابقه این زمان را از دست داد. اگر به عروسش بیشتر احترام می گذاشت، بهتر بود.

کاربر دیگر نوشت: داماد می توانست این مبارزه را در زمان دیگر برای چندین بار مرور کند، اما عروسی یک بار در زندگی اتفاق می افتد.

کاربر دیگر نوشت: احترام به عروس کجاست؟ اکنون او همسرش است. اگر از روز اول با او چنین کاری کرد، مسلما بعد ها چنین بی احترامی تکرار خواهد شد.

گفتنی است، حبیب توانست در این رقابت، حریفش را شکست دهد و قهرمانی در مسابقات UFC را از آن خود کند. این فایتر آذربایجانی با این پیروزی توانست دل این داماد هموطن خود را هم شاد کند!

انتهای پیام/


حرکت عجیب داماد در شب عروسی

اقدام خودخواهانه داماد در شب عروسی + فیلم
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها