بازدید: 21

آیا تاکسی‌های ون خطی می‌توانند دربستی مسافر بزنند؟

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2034554
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: سرویس دهی تاکسی‌های ون در خارج از خط با اجازه مدیر منطقه امکان پذیر است.

تاکسی وَن ها در شرایط خاص مجاز به سرویس دهی خارج خط هستندبه گزارش خبرنگار  حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی مشاهده شده که برخی از رانندگان تاکسی های ون خطی، با نصب شماره تلفن همراه خود بر روی خودرو خود نسبت به ارائه سرویس دربستی اعلام آمادگی می کنند.

سوال اینجاست که چگونه در شرایطی که این تاکسی های ون موظف به ارائه خدمات در خطوط تعیین شده هستند، با ترک این خطوط، در محلی دیگر فعالیت می کنند.

علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار  حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: این گونه اقدامات از سوی رانندگان بستگی به نوع خط و شیفت بندی آن ها دارد.

او با بیان اینکه این کار در برخی از خطوط امکان پذیر است، افزود: در خطوط شلوغ و پر ازدحام چنین کاری امکان پذیر نیست و به رانندگان اجازه سرویس دهی در خارج خط داده نمی شود.

بیشتر بخوانید: بیشتر بخوانید: ۱۹۰ هزار تاکسی و ۱۵ هزار اتوبوس تا انتهای سال ۹۸ به عمر فرسودگی می رسند

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران تصریح کرد: معمولا در خطوطی که میزان تقاضا پایین است و یا معمولا از یک سر خط تقاضا بیشتر است، چنین اتفاقی رخ می دهد.

قنادان گفت: مدیر منطقه همواره خطوط را کنترل می کند و در صورتی که اجازه دهد، راننده مجاز به سرویس دهی در خارج از خط می شود.

انتهای پیام/

توضیحات تاکسیرانی درباره سرویس دهی تاکسی های ون در خارج از خطوط تعیین شده

آیا تاکسی‌های ون خطی می‌توانند دربستی مسافر بزنند؟
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها