بازدید: 35

گزارش زنده| پایان نیمه نخست؛ هنگ‌کنگ 0 - ایران 1 / آغاز راه جام جهانی قطر با گل زیبای آزمون

منبع : تابناک کد خبر: 2034113
مسیر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برای تیم ملی فوتبال ایران از امروز برای شاگردان ویلموتس در مصاف خارج از خانه مقابل هنگ‌کنگ آغاز شد. دیداری که ملی پوشان برای اولین بار به طور رسمی با مربیگری سرمربی بلژیکی به میدان رفته اند. ایران در نیمه نخست با تک گل آزمون پیروز میدان شده است

تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت های ۲۰۲۳ آسیا به مصاف تیم ملی هنگ کنگ رفته است.

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، احسان حاج صفی، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، کریم انصاری فرد، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی ترابی، علیرضا جهانبخش، سیدمجید حسینی، سردار آزمون و رامین رضاییان

ترکیب هنگ کنگ: یاپ هونگ فای، تسوی وانگ کیت، دنی کانسلا، هلیو، بتو، لاتسز چون، تونگ کین مان، اندی روسل، هوانگ یانگ، چون لوک تان و ها جیمز

گزارش زنده| دقیقه 45؛ هنگ کنگ 0 - ایران 1 / آغاز راه جام جهانی قطر با گل زیبای آزمون

 

دقایق حساس:

دقیقه ۱۰: ارسال عالی جهانبخش با ضربه سر آزمون همراه بود که گلر هنگ کنگ مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

دقیقه ۱۵: فرصت عالی برای سردار آزمون داخل محوطه جریمه هنگ کنگ، که شوت این بازیکن با اختلاف ناچیز از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

دقیقه ۱۷: روی ضدحمله، هنگ کنگی ها داخل محوطه جریمه ایران صاحب فرصت شدند که بیرانوند با خروج به موقع مانع از ایجاد فرصت خطرناک برای مهاجم این تیم شد.

(گل اول ایران) دقیقه ۲۲: ارسال از راست رضاییان را گلر هنگ کنگ برگشت داد تا کریم انصاری فرد با یک پاس کوتاه آزمون را صاحب فرصت کند و ضربه چکشی این بازیکن گل اول ایران را در پی داشت.

دقیقه ۳۳: ضربه ایستگاهی حاج صفی از کنار دروازه هنگ کنگ به بیرون رفت.

دقیقه ۳۶: ارسال سردار آزمون برای کریم انصاری فرد با استپ سینه و ضربه برگردان زیبای این بازیکن مقابل دروازه هنگ کنگ همراه بود که توپ با بدشانسی بعد از برخورد به دیرک افقی به بیرون رفت.


گزارش زنده| پایان نیمه نخست؛ هنگ‌کنگ 0 - ایران 1 / آغاز راه جام جهانی قطر با گل زیبای آزمون
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها