بازدید: 27

معرفی بازی موبایلی Train Merger

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2034096
محیط بازی Train Merger از یک ریل کوچک تشکیل شده که بازیکن باید قطارهای خود را روی آن قرار داده و سکه‌ به دست آورد.

معرفی بازی موبایلی Train Merger

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، بازی Train Merger همانند بسیاری از بازی های موبایلی موجود به کسب و جمع آوری می پردازد و بازیکن با کسب سکه  می تواند قطارهای جدیدتری را خریداری کند. محیط بازی Train Merger از یک ریل کوچک تشکیل شده که بازیکن باید قطارهای خود را روی آن قرار داده و سکه به دست آورد. هر بار که سکه کسب می کند، می تواند قطارهای جدیدتری را خریداری کند و با ادغام آن ها، مدل های پیشرفته را به دست آورد.

قطارها در بازی Train Merger از لول یک شروع می شوند و تا شماره ۳۰ ادامه دارند. تنها قطارهای هم سطح را می تواند در هم ادغام کند و در این میان، قطارهای پیشرفته تر می توانند سکه های بیش تری برای شما کسب کنند. چنین روندی تا انتهای بازی Train Merger ادامه پیدا می کند و می تواند با ادغام بیش تر قطارها و قرار دادن آن ها روی ریل قطار، به صورت نمایی سکه کسب کند. بازیکن حتی می تواند سکه های خود را ذخیره و به یک باره قطاری با مدل بالاتر را خریداری کند.

معرفی بازی موبایل Train Merger

روش دیگر آن هم خریداری ارزان ترین قطارها و ادغام آن ها را در یکدیگر برای به دست آوردن قطارهای پیشرفته است. میزان سکه ای که در هر ثانیه به حساب بازیکن واریز می شود، روی تابلو مشخص است و بدین صورت می تواند پیشرفت خود را محاسبه کند. روی ریل، قطارهای بیش تری می توانند قرار بگیرند و هر قدر که قطارهای پیشرفته تری را روی ریل قرار دهید و تعدادشان بالاتر رود، بالطبع سکه های بیش تری نصیب تان می شود.

نکته جالب بازی Train Merger این است که تمامی قطارهای بازی، از روی واقعیت الهام گرفته شده اند. مدل های تاریخی لوکوموتیوها و واگن های مختلف را در طول زمان به یاد بیاورید؛ همه آن ها در مدل های ۳۰گانه قطارهای بازی پیاده سازی شده است و حس و حال جذابی به تجربه بازی می دهد. رفته رفته تعداد جایگاه های قطار که در بین ریل های بازی Train Merger مشاهده می کند، بیش تر می شود و می تواند با سرعت بیش تری به ادغام قطارها بپردازید.

البته روند نمایی افزایش سکه ها، این امکان را به بازیکنان می دهد که در سطوح بالاتر، پایه و اساس خرید قطارها را بالا بیاورند و دیگر مجبور نباشند که از همان اولین مدل قطار، شروع به ادغام کنند.

معرفی بازی موبایل Train Merger

گیم پلی بازی Train Merger 

گیم پلی بازی اندروید و آیفون Train Merger به همین سادگی ادامه پیدا می کند و شما خواهید دید که در حین چرخش مکرر قطارهایی که روی ریل قرار داده اید، سکه ها به حساب تان واریز می شود و می تواند مدیریت حرفه ای امپراطوری ریلی خود را بر عهده داشته باشد. می تواند از بوسترهای امتیازی استفاده کند و برای مدت زمانی سکه های دوبل دریافت کند یا اینکه قطارها را با لول بالاتری به جایگاه اضافه کند. روی ریل قطار، جعبه هایی پدیدار می شود که با ضربه زدن روی آن ها، قطار به سمت شان حرکت می کند و امتیاز ویژه ای برای شما کسب می کند. به نوعی تعیین مسیر قطار در برهه هایی از زمان، به شما سپرده می شود و می تواند امتیازهایی ویژه را کسب کند.

انتهای پیام/


معرفی بازی موبایلی Train Merger
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها