بازدید: 14

بررسی و معرفی بازی موبایلی Eat All The Things

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2033167
کنترل بازی موبایل Eat All The Things کمی اذیت کننده است و عبور از برخی موانع را با دشواری روبرو کرده است.

بررسی و معرفی بازی موبایلی Eat All The Things

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، بازی موبایلی Eat All The Things، یک محیطی بزرگ را در اختیار کاربر قرار می دهد که باید با خوردن و بزرگ شدن از موانع بازی عبور کند. این بازی با گیم پلی روان خود توانسته جایگاه خوبی در میان کاربران پیدا کند. برونوت پسر بچه کوچکی در بازی موبایل Eat All The Things است که عاشق غذا های متنوع بوده و دوست دارد که هرچیزی بر سر راهش پیدا می کند بخورد. این علاقه زیاد وی به غذا سبب شده تا اکثر کسانی که بین او و غذایش قرار می گیرند، تبدیل به دشمنانش شوند. البته که خود همین دشمنان هم در نهایت تبدیل به غذای وی خواهند شد.

بازی موبایل Eat All The Things  محیط بزرگی در اختیار شما می گذارد و باید با خوردن و بزرگ شدن بتوانید از موانع بازی عبور کنید. این موانع بین شما و غذایتان قرار می گیرند و باید چالش های خاص بازی موبایل Eat All The Things  را جهت رسیدن به غذا های مورد علاقه خود پشت سر گذارید. یک سری تماشاگر در محیط ها دیده می شوند که می خواهند شما را گیر بیندازند و باید با مخفی کاری، از دید آن ها به دور باشید. در صورتی که شما را پیدا کردند تنها چند ثانیه فرصت خواهید داشت که فرار کنید و با دویدن راه خود را عوض کنید.

معرفی بازی موبایل Eat All The Things

بررسی گیم پلی بازی موبایل Eat All The Things 

گیم پلی بازی Eat All The Things بسیار روان است و با دکمه های کنترلی می توانید مسیر خود را تعیین کرده و عملیات پرش و خوردن اجسام را انجام دهید. برونوت از آن جایی که غذا خیلی دوست دارد، لباس های دونات شکل می پوشد و عشقش را به غذا ها ابراز می کند. محیط بازی هم طراحی غذایی دارد و بنابراین استتار را برای برونوت بسیار ساده می کند. کنترل بازی موبایل Eat All The Things  کمی اذیت کننده است و عبور از برخی موانع را با دشواری روبرو کرده است. شما باید مسیر آینده خود را در بازی ماجرایی Eat All The Things در نظر داشته باشید و خوردن خود را تنظیم کنید. به طور مثال گا ها لازم می شود که بیش تر بخورید و از وزن خود برای عبور از موانع استفاده کنید.

با خوردن بیش تر شما کندتر و بزرگ تر می شوید و همین باعث می شود که گا ها در فرار از دست تماشاگران به مشکل بربخورید. طراحی محیط رنگی و بسیار زیبا بازی موبایل Eat All The Things  هر کودکی را مجذوب خودش می کند. در گوشه بالای سمت چپ میزان دونات هایی که باید بخورید نشان داده شده است و با به پایان رسیدن آن، می توانید وارد مراحل بعدی شوید. برخی از مراحل بازی موبایل Eat All The Things زمان بندی مشخصی دارند و باید به سرعت در محیط بازی حرکت کنید. در چنین مراحلی لازم است که خوردن خود را تنظیم کنید تا سنگینی باعث کند شدن حرکت شما نشود.

با یکی از دکمه های کنترلی بازی Eat All The Things می توانید تکه های مکعب شکل را خورید کنید و هرچیزی که داخلش است را بردارید. یخچال هایی در محیط هم دیده می شوند که با نزدیک شدن به آن ها باز می شوند و می توانید جوایزش را لوت کنید.

معرفی بازی موبایل Eat All The Things

باید آن قدر خودتان را بزرگ تر کنید که میزبان های شیطانی که در هر مرحله دیده می شوند توان مقابله با شما را نداشته باشند و شما بتوانید آن ها را هم تبدیل به غذای خود کنید. در برخی از مراحل بازی موبایل Eat All The Things  سرعت اهمیتی بالایی دارد، اما در عین حال می توانید بیش تر بخورید و با جثه ی بزرگ خود نیازی به پنهان شدن از دست دشمنان نداشته باشید.

 

انتهای پیام/

 


بررسی و معرفی بازی موبایلی Eat All The Things
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها