بازدید: 5

هشدار پلیس راهور به شهروندان هنگام رانندگی در شب های عزاداری

منبع : فردا نیوز کد خبر: 2031944
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: این روزها بیشتر مردم لباس مشکی به تن دارند و تاریکی شب تهدیدی برای مردم به خصوص اطفال و افراد کهنسال در شب است.

خبرگزاری مهر: سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در حاشیه مراسم عزاداری روز هشتم ماه محرم در ستاد پلیس راهور ناجا اظهار کرد: به کلیه پلیس های راهور سراسر کشور و پلیس راه ابلاغ کرده ایم که با تمام توان در مدیریت ترافیک جابه جایی ناوگان کشوری در حوزه عمومی و مردمی فعالیت کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در حال حاضر وضعیت خوب هست و با هماهنگی های ابلاغ شده، تقریبا تمام مساجد و هیئت ها به نوعی با پلیس راهور همکاری دارند، تا بتوانیم تاثیر در حرکت و جابجایی را بدون اینکه هیچ گره ترافیکی ایجاد شود داشته باشیم.

وی افزود: این روزها بیشتر مردم لباس مشکی به تن دارند و تاریکی شب تهدیدی برای مردم به خصوص اطفال و افراد کهنسال در شب است.

سردار هادیانفر تاکید کرد: خواهش ما از رانندگان این است که نهایت دقت را داشته باشند و والدین نیز در حین تردد از معابر خیابان، مراقب اطفال خود باشند تا شاهد آسیب نباشیم.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در سال های گذشته نیز تصادف موتور سیکلت ها با عابرین پیاده به نوعی در بخش هایی افزایش داشته، که باید مراقبت های بیشتری صورت گیرد تا دچار مشکل نشویم.


هشدار پلیس راهور به شهروندان هنگام رانندگی در شب های عزاداری
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها