بازدید: 14

تذکر هاشمی به حناچی برای بدون استفاده ماندن پارک آبی آزادگان/ راه‌اندازی پارک آبی در نوروز ۹۹ عیدی شهردار به مردم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2030245

هاشمی رفسنجانی با تأکید بر اینکه استفاده سریع تر از پارک آبی آزادگان بسیار مهم است، گفت: اینکه تابستان امسال از این پارک استفاده نشد، یک خطا بود.

یکشنبه//////////// تذکر هاشمی به حناچی برای بدون استفاده ماندن پارک آبی آزادگان/ راه اندازی پارک آبی در نوروز 99 عیدی شهردار به مردممحسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه فعالیت پارک آبی آزادگان در سال ۹۳ متوقف شد و تاکنون هم بدون استفاده مانده است، گفت: حیف است که چنین ظرفیت بزرگی در شهر تهران بدون استفاده رها شود.

او با بیان اینکه فرسودگی سرسره های این مجموعه یکی از ایرادهای وارد بر آن است که سبب ایجاد خراشیدگی بر روی بدن می شود، گفت: البته استخر های این مجموعه به طور کامل قابل استفاده هستند.

رئیس شورای شهر تهران گفت: در جلسه هم اندیشی روز یکشنبه (دهم شهریور ماه) نیز در این مورد به شهردار تهران تذکر دادیم تا هر چه سریع تر پارک آبی آزادگان را فعال کند.

هاشمی رفسنجانی با اشاره به توضیحات سازمان ورزش شهرداری منطقه ۱۵ و سازمان مشارکت های مردمی شهرداری گفت: راه اندازی این مجموعه به آن ها ابلاغ شده و به دنبال سرمایه گذار هستند تا آن را با افزودن طرح های جدید دوباره راه اندازی کنند.

او با بیان اینکه در گذشته ایجاد ساختمان های شهید بروجردی در اطراف این مجموعه سبب شده بود تا امکان دید نسبت به آن فراهم شود، افزود: این موضوع یکی از مشکلاتی بود که سبب توقف بهره برداری شد، اگرچه امروزه هم با ماهواره می توان همه جا را رصد کرد.

رئیس شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه استفاده سریع تر از این مکان بسیار مهم است، گفت: اینکه تابستان امسال از پارک آبی آزادگان استفاده نشد، یک خطا بود.

هاشمی رفسنجانی در خصوص اعتبارات مورد نیاز برای راه اندازی این مجموعه تصریح کرد: به راحتی می توان آنجا را راه اندازی کرد، چون درون استخر آب می ریزند و مردم هم می توانند از آن استفاده کنند و هر استخر با ۱۰ میلیون تومان قابل راه اندازی است.

بیشتر بخوانید: شهرداری به دنبال سرمایه گذار برای پارک آبی آزادگان است

همچنین مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه در شرق و جنوب تهران فضا های تفریحی بسیار کم است، گفت: بیشتر فضا های تفریحی در شمال و غرب تهران قرار دارد که احیای پارک آبی آزادگان می تواند ارزش افزوده ایجاد کند و اصرار ما این است که تا پایان سال، این مجموعه آبی قابل استفاده شود و شهرداری تهران بهره برداری از آن را در نوروز ۹۹ به مردم عیدی دهد.

انتهای پیام/

توضیحات رئیس شورای شهر تهران درباره وضعیت پارک آبی آزادگان

تذکر هاشمی به حناچی برای بدون استفاده ماندن پارک آبی آزادگان/ راه‌اندازی پارک آبی در نوروز ۹۹ عیدی شهردار به مردم
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها