بازدید: 7

سردار سلامی: دشمنان در میدان عمل قدرت واقعی ما را خواهند دید

منبع : فردا نیوز کد خبر: 2026043
فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان ما هم قابلیت تجهیزات ما را و هم اراده رزمندگان ما برای دفاع از ارزش‌های انقلاب را دیده اند؛ بنابر این در میدان عمل قدرت واقعی ما را خواهند دید.

خبرگزاری مهر:  سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از بازدید از جزیره فارسی و ارزیابی وضعیت و آمادگی های یگان ها و رزمندگان مستقر در منطقه بوشهر در سخنانی با اشاره به اینکه قدرت نظامی ایران اسلامی بار ها آزموده شده است، گفت: دشمنان ما تنها از بخش کوچکی از واقعیت توان دفاعی ما اطلاع دارند، با این وجود می دانند که قدرت نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران، نفوذ ناپذیر و شکست ناپذیر است.

وی افزود: توان بازدارندگی ایران اسلامی برمبنای غلبه بر دشمنان بزرگ ایجاد شده و به فضل الهی هر روز با ارتقای این قدرت، برای صیانت از امنیت ملی، مرز های سرزمینی و استقلال و تمامیت ارضی آماده هستیم و مردم ما هم اطمینان خاطر دارند که رزمندگان با رصد شبانه روزی دشمنان، امنیت کامل را همچون گذشته برای آنان به ارمغان خواهند آورد.

سلامی در ادامه تصریح کرد: ما بر اساس راهبرد غلبه بر قدرت های استکباری فرامنطقه ای تجهیزات و قدرتمان را توسعه و گسترش داده ایم و در عرصه های مختلف و برخی جلوه های عملیاتی، بخش هایی از آن را به نمایش گذاشته ایم.

وی افزود: دشمنان ما هم قابلیت فناورانه تجهیزات ما را و هم اراده و عزم رزمندگان ما برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی را دیده اند؛ ما قدرت آزموده شده در منطقه هستیم و بنابر این در میدان عمل قدرت واقعی ما را خواهند دید.

فرمانده کل سپاه از عاشورای حسینی به عنوان چشمه جوشان ایمان رزمندگان برابر جبهه کفر یاد کرد و گفت: فرزندان ملت ایران در نیرو های مسلح با تکیه بر قله رفیعی که حضرت اباعبدالله (ع) و یارانش آفریدند مطمئن و مستحکم پیش می روند.

سلامی در پایان با تکریم و گرامیداشت دلاورمردی ها و رشادت های شهدای نیروی دریایی سپاه از جمله نادر مهدوی و بیژن گرد در نبرد با ناو های جنگی آمریکا، تصریح کرد: نخستین نتیجه ایثارگری ها و شهادت این سرداران، اعتماد به نفس خلل ناپذیر، پایدار و قابل انتقال به نسل های آینده بود و امروز رزمندگان نسل جدید رهروان شهیدانی، چون نادر مهدوی هستند که با بصیرتی عمیق، نگاهی ژرف، ایمانی آگاهانه و با صلابتی برگرفته از تاریخ این سرزمین و الگو پذیری از مکتب عاشورا، پرچم های استقامت و استکبار ستیزی را در دست گرفته اند.


سردار سلامی: دشمنان در میدان عمل قدرت واقعی ما را خواهند دید
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها