بازدید: 7

‌دادستان فردیس کرج: قمه‌زنی جرم است

منبع : عصر ایران کد خبر: 2021177

دادستان فردیس گفت: از همه شهروندان درخواست دارم در صورت مشاهده یا اطلاع از برگزاری مراسم قمه زنی که وهن تشیع و توهین به سالار شهیدان است، آدرس و زمان دقیق را به اینجانب یا مرجع انتظامی گزارش کنند.

به گزارش ایسنا ، حسن جهانشاهلو در صفحه اینستاگرام خود نوشت: همواره در طول تاریخ، بدعت ها و تفکرات افراطی به دین و ارزش های دینی آسیب رسانده است و از انتقال پیام حقیقی احکام و آیین های مذهبی به پیروانش جلوگیری کرده است.

این بدعت ها و دید گاه های غلط در برخی از مواقع نه فقط به یک مکتب و منزلت اجتماعی آن آسیب می رساند، بلکه به سلامت جسمی و روانی افراد نیز آسیب می رساند. یکی از این بدعت های غلط که در طول سال های اخیر به شدت از سوی علماء و مراجع دینی نفی شده و حتی از سوی مراجع قضایی به عنوان جرم شناخته شده است، مراسم قمه زنی است لذا از همه فردیسوندان عزیز درخواست دارم تا مرا در برخورد با این بدعت زشت و ضد انسانی و وهن آمیز یاری کنند.

از همه فردیسوندان عزیز درخواست دارم در صورت مشاهده یا اطلاع از برگزاری مراسم قمه زنی که وهن تشیع و توهین به سالار شهیدان است آدرس و زمان دقیق را به اینجانب یا مرجع انتظامی گزارش کنند.


‌دادستان فردیس کرج: قمه‌زنی جرم است
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها