بازدید: 20

آمریکا مذاکره را برای مذاکره می‌خواهد/ هیچ منطقی در مذاکره با کشوری که رفتار خصمانه دارد نیست

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2010927
فعال سیاسی اصولگرا گفت: هدف آمریکا از مذاکره این است که با انتشار عکس مذاکرات انفعال جمهوری اسلامی ایران را نشان دهد.

آمریکا مذاکره را برای مذاکره می خواهد/دولت و وزیر خارجه باید پاسخگوی حرف هایشان باشدسید کمال سجادی عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل ها گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به گمانه زنی ها برای مذاکره دو رئیس جمهور ایران و آمریکا اظهار کرد: تمامی نظرات و تحلیل های ما تابع مواضع رهبری است و ایشان در مورد مذارکره با آمریکا موضع صریح و روشنی اعلام کرند.

فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه آمریکا مذاکره را برای مذاکره می خواهد، ادامه داد: ایالات متحده آمریکا اگر به دنبال انتفاع ایران بود برجام را به عنوان یک توافقنامه بین المللی و جامع را پاره نمی کرد، هیچ منطقی در مذاکره با کشوری که رفتارش خصمانه است و دشمنی اش تداوم دارد نیست.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه آمریکا یک کشور عهدشکن است، گفت: رهبری مذاکره با آمریکا را توسط گزاره های مختلف رد کردند، دولت و وزیر خارجه باید پاسخگوی حرف هایشان باشند و بگویند که در قبال چه چیزی می خواهند مذاکره کنند.

او افزود: هدف آمریکا از مذاکره این است که با انتشار عکس مذاکرات انفعال جمهوری اسلامی ایران را نشان دهد، از این سو معتقدم مذاکره با وجود تحریم آمریکا در شأن جمهوری اسلامی نیست، مذاکره با ایالات متحده نه تنها منفعت ندارد، بلکه مضر است.

فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه ایران پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی است، گفت: ما در موضع ضعف قرار نداریم، جمهوری اسلامی مانند رژیم های گذشته نیست که در مقابل انگلیس و آمریکا کوتاه بیاید یا زیر بلیط آنها قرار گیرد.

سجادی خاطرنشان کرد: انگلیس در مسئله کشتی ها تصور نمی کرد که کشتی هایش با همه اسکورتی که داشتند توسط ایران توقیف شود، پیام این اقدام اقتدار ایران درمقابل بیگانگان و کشورهای عربی بود، آیا در این شرایط مذاکره به صلاح است؟ معتقدم هیچ خیر و صلاحی در مذاکره نیست.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه هدف آمریکایی ها از مذاکره، مطرح کردن مسائلی همچون قدرت موشکی و حضور منطقه ای ایران است، گفت: آمریکا می خواهد حتی با زبان دیپلماسی هم به ما زور بگوید، در برجام آمریکایی ها خارج شدند و اروپایی ها هم خلف وعده کردند، از این سو نمی توان چیزی که تجربه شده را دوباره تجربه کرد، از سوی دیگر مواضع رهبری چیزی نیست که از آن مذاکره دربیاید.

انتهای پیام/


آمریکا مذاکره را برای مذاکره می‌خواهد/ هیچ منطقی در مذاکره با کشوری که رفتار خصمانه دارد نیست
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها