بازدید: 5

عامل ترور شهید خالد شوانه در سردشت شناسایی و به هلاکت رسید

نیروهای نظامی و امنیتی در عملیاتی دقیق، موفق به شناسایی عامل ترور بسیجی پیرانشهری، شهید خالد شوانه شدند و در کمتر از 48 ساعت، عامل اصلی را به هلاکت رساندند.

گروه بین الملل _ گروه دفاعی: برابر اخبار واصله مطلع شدیم، عامل ترور بسیجی ویژه پیرانشهری، شهید خالد شوانه که از عوامل گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان بود، شناسایی و به هلاکت رسیده است.

 

عامل ترور شهید خالد شوانه در سردشت شناسایی و به هلاکت رسید

به گزارش بولتن نیوز، خالد شوانه مشهور به خالد سور یکی از نیروهای ویژه بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیرانشهر بود که هفته گذشته در خیابان استقلال پیرانشهر، توسط عوامل تروریست گروهک حزب دمکرات کردستان به رگبار بسته شد و متاسفانه در داخل خودروی شخصی خود، جانش را از دست داد.

 

نیروهای نظامی و امنیتی استان آذربایجان غربی با رصد دوربین های محل ترور و همچنین بررسی های گسترده، موفق به شناسایی عامل ترور شدند و کمتر از 48 ساعت، تروریست حزب دمکرات کردستان را شناسایی کردند.

 

این تروریست قصد داشت تا از مرزهای سردشت، از توابع استان آذربایجان غربی از کشور خارج شده و به لانه خود در کردستان عراق و اردوگاه حزب دمکرات کردستان، برگردد که دست انتقام الهی اجازه نداد خون بناحق ریخته شهید خالد شوانه بر زمین بماند و در نهایت در یک درگیری مسلحانه، عامل این ترور ناجوانمردانه در روستای قلعه ره ش سردشت، به هلاکت رسید.

 

این فرد عضو گروه تروریست موسوم به عقاب های زاگرس بود که در آخرین ترور، شهید خالد شوانه را به شهادت رسانده بود.

 

اخبار تکمیلی در همین ارتباط متعاقبا منتشر می شود.


عامل ترور شهید خالد شوانه در سردشت شناسایی و به هلاکت رسید
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها