بازدید: 14

معرفی یک بازی موبایلی نقش آفرینی به نام؛ Age of Magic

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2008186
بازی اندروید و آیفون Age of Magic یک بازی نقش‌آفرینی با گیم‌پلی مبارزاتی متفاوتی محسوب می‌شود.

معرفی یک بازی موبایلی نقش آفرینی به نام؛ Age of Magic

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در جریان گیم پلی بازی نقش آفرینی Age of Magic، بازیکنان باید هفت اَکت مختلف را پشت سر بگذارند که هر اکت، شامل مراحل متعددی می شود. حال در هر اکت جدا از باس نهایی، یک سری مینی باس فایت هم برای بازیکنان بازی موبایل Age of Magic در نظر گرفته شده است.در واقع این مینی باس ها قهرمان های بازی موبایل Age of Magic  هستند که آن ها را آزاد خواهید کرد . جالب است بدانید؛ در جریان بازی موبایل Age of Magic شما هستید و یک تیم چهار نفره که چهار شخص دیگر، همان قهرمان هایی هستند که آزادشان می کنید.

معرفی بازی موبایل Age of Magic

نحوه عملکرد بازی موبایل Age of Magic

بازی اندروید و آیفون Age of Magic یک بازی نقش آفرینی با مبارزات نوبتی است؛ از این رو در نبرد ها هر شخصیت نوبت مخصوص به خودش را دارد. از طرفی نوع مبارزات تا حدی شبیه به بازی های نقش آفرینی مدرن است که قهرمان های بازی موبایل Age of Magic  مهارت های مختلفی دارند و می توانند از آن ها استفاده کنند. هر قهرمان در بازی Age of Magic سه مهارت دارد که آن ها را در گوشه ی سمت راست صفحه نمایش خود مشاهده خواهید کرد.

بیشتر بخوانید:  تقابل بین بتمن و سوپرمن در بازی Injustice ۲ +بررسی داستان و تصاویر

دو عدد از این مهارت ها، دارای مدت زمان بازیابی هستد که پس از استفاده از آن ها، مدت زمان مورد نظر آغاز می شود. مهارت سوم در واقع ضربه ی معمولی بازیکنان است. با ورود به هر مرحله، شاهد مبارزات چند بخشی هستیم که پس از پاکسازی دشمنان در تمامی بخش ها، آیتم های مختلفی را به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد. مراحل ابتدایی بازی موبایل Age of Magic شاید آنچنان بازیکنان را به چالش نکشد؛ اما رفته رفته مبارزات و دشمنان قوی تری را مشاهده خواهید کرد. از این رو برای نبرد های خود و نحوه صحیح استفاده از ویژگی ها و مهارت ها، باید استراتژی مناسبی را در دستور کار خود قرار دهید.

معرفی بازی موبایل Age of Magic

حالات مختلف بازی موبایل Age of Magic 

جدا از بخش داستانی، بازی موبایل Age of Magic دارای چند حالت دیگر است. این حالت ها شامل حالت سخت تر بخش داستانی، نبرد های PvP و سیاه چال ها است.در بخش سیاه چال ها بازیکنان بازی موبایل Age of Magic  می توانند با دشمنان سر سخت تری روبه رو شوند؛ اما آیتم های دریافتی شان بهتر و قوی تر خواهد بود. تمامی قهرمان هایی که آزاد می کنید، در بخش قهرمانان منوی اصلی قابل مشاهده هستند. بازیکنان می توانند قهرمان های آزاد شده ی خود را تمرین دهند تا سطح شان افزایش پیدا کند. البته در این میان یک راه دیگر برای افزایش قدرت بازیکنان هم وجود دارد.

معرفی بازی موبایل Age of Magic

بازیکنان با پشت سر گذاشتن مراحل، آیتم هایی نظیر لباس، شمشیر و سایر موارد را کسب خواهند کرد که می توانند از آن ها برای شخصیت مناسب استفاده کنند. همچنین اگر نیاز به آیتمی دارید که هنوز آن را دریافت نکرده اید، می توانید مرحله ی مربوط به آن را بار ها و بار ها تکرار کنید تا آیتم مورد نظر را کسب کنید.

جدا از آزادسازی قهرمان ها از طریق بخش داستانی، تعدادی قهرمان هم وجود دارند که باید در طول انجام سیاه چال ها یا بخش های دیگر بازی، شارد های (Shards) مربوط به آن ها را کسب کنید تا شخصیت مورد نظر آزاد شود. بازی موبایل Age of Magic دارای طراحی و محیط های فانتزی است که حس و حال جالبی را به این بازی اساطیری بخشیده است. با تمام این تفاسیر بازی موبایل Age of Magic تجربه ای ناب از یک بازی نقش آفرینی با المان های بازی های نوبتی است که محتویات زیادی را در دسترس بازیکنان قرار داده است.

انتهای پیام/


معرفی یک بازی موبایلی نقش آفرینی به نام؛ Age of Magic
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها