بازدید: 7

بازدید آیت‌الله جنتی و برخی از اعضای شورای نگهبان از «سامانه موشکی باور ۳۷۳»

منبع : خبرگزاری ایکنا کد خبر: 2007797
گروه سیاسی ــ آیت‌الله جنتی به همراه عباسعلی کدخدایی و برخی از اعضای حقوقدان شورای نگهبان از «سامانه موشکی باور ۳۷۳» بازدید کردند.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، آیت الله احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان، عباسعلی کدخدایی؛ قائم مقام و سخنگوی این شورا، سید فضل الله موسوی و هادی طحان نظیف از اعضای حقوقدان شورای نگهبان صبح امروز، سه شنبه ۵ شهریور، با حضور در وزارت دفاع از سامانه موشکی بومی و پیشرفته باور ۳۷۳ بازدید کردند.

آیت الله جنتی و هیئت همراه در حاشیه این بازدید از نمایشگاه دستاورد های وزارت دفاع که شامل تجهیزات و دستاورد های مدرن ساخته شده به دست جوانان و متخصصان صنعت دفاعی است نیز از نزدیک بازدید به عمل آوردند.

در ابتدای این بازدید دبیر شورای نگهبان و هیئت همراه با حضور در یادمان شهدای وزارت دفاع به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

آیت الله جنتی و عباسعلی کدخدایی در حاشیه بازدید از «سامانه موشکی باور ۳۷۳» در جمع خبرنگاران درباره دستاورد های به نمایش گذاشته در نمایشگاه وزارت دفاع سخنرانی کردند.

گفتنی است، سامانه موشکی باور ۳۷۳ اولین محصول ورتیکال لانچ (VLS) ساخت ایران است که می تواند اهداف را با موشک صیاد ۴ در برد ۲۰۰ کیلومتری مورد اصابت قرار دهد.

با تجهیز نیروی پدافند هوایی ارتش به این سامانه مدرن که فقط چند کشور در جهان قادر به ساخت آن هستند و توان پدافندی کشور در برابر پرنده های متخاصم اعم از جنگنده ها، بالگرد ها موشک های کروز، موشک های بالستیک و ... چند برابر خواهد شد.

انتهای پیام


بازدید آیت‌الله جنتی و برخی از اعضای شورای نگهبان از «سامانه موشکی باور ۳۷۳»
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها