بازدید: 15

نرخ ارز در بازار امروز ۵ شهریور ۹۸ / قیمت دلار در صرافی بانکی و بازار آزاد، ۱۱ هزار تومان

منبع : انتخاب کد خبر: 2007479
قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار تومان، قیمت یورو ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۱۲ تومان و قیمت پوند ۱۳ هزار و ۵۱۴ تومان تعیین شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

قیمت دلار در صرافی های بانکی امروز ۱۱ هزار تومان، قیمت یورو ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۱۲ تومان و قیمت پوند ۱۳ هزار و ۵۱۴ تومان تعیین شده است.

به گزارش تسنیم، قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز های قبل کاهش داشته است. قیمت دلار در بازار آزاد امروز به ۱۱ هزار تومان کاهش یافت. صرافی های بانک ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۱۰۰ تومان کاهش نسبت به قیمت های پایانی روز قبل ۱۱ هزار تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۰ هزار و ۹۵۰ تومان خریداری می کنند.

بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان است.

در بازار آزاد قیمت درهم امارات برای روز جاری ۳ هزار و ۱۲ تومان و پوند انگلیس ۱۳ هزار و ۵۱۴ تومان تعیین شده که نسبت به روز قبل کاهش یافته است.

گفتنی است، امروز بانک های عامل قیمت دلار را ۱۰ هزار و ۶۸۲ تومان و ۹ ریال، قیمت یورو را ۱۱ هزار و ۸۶۰ تومان و ۴ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۳ هزار و ۴۵ تومان و ۸ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روز های قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۴۵۶ تومان و ۸ ریال می فروشند. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.

نوع ارز

قیمت

قیمت دلار صرافی بانکی

11  هزار  تومان

قیمت دلار در بازار آزاد

11 هزار  تومان

قیمت یورو

12 هزار  و 500 تومان

قیمت درهم امارات

3 هزار و 12 تومان

قیمت پوند

13 هزار و 514 تومان

قیمت ارز مسافرتی

12 هزار و 456 تومان

قیمت خرید دلار در بانک ها

10 هزار و 682 تومان

قیمت خرید یورو در بانک ها

11 هزار و 860 تومان

قیمت خرید پوند در بانک ها

13 هزار و 45 تومان

 


نرخ ارز در بازار امروز ۵ شهریور ۹۸ / قیمت دلار در صرافی بانکی و بازار آزاد، ۱۱ هزار تومان
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها