بازدید: 11

واژگونی اتوبوس در جاده مشهد- نیشابور

منبع : صراط نیوز کد خبر: 2005512
ظهر امروز یک دستگاه اتوبوس در ملک‌آباد به سمت ابتدای دوراهی دچار سانحه شد و 49 نفر دچار آسیب شدند. محمد علیشاهی، رئیس روابط عمومی مرکز فوریت‌ها و حوادث پزشکی در گفت‌وگو با ایسنا اعلام کرد: در ساعت 11 و 34 دقیقه با اعلام خبر واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در مسیر مشهد- نیشابور و بعد از ملک آباد به سمت ابتدای دوراهی، همکاران ما در اورژانس و هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.
صراط:

ظهر امروز یک دستگاه اتوبوس در ملک آباد به سمت ابتدای دوراهی دچار سانحه شد و 49 نفر دچار آسیب شدند. محمد علیشاهی، رئیس روابط عمومی مرکز فوریت ها و حوادث پزشکی در گفت وگو با ایسنا اعلام کرد: در ساعت 11 و 34 دقیقه با اعلام خبر واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در مسیر مشهد- نیشابور و بعد از ملک آباد به سمت ابتدای دوراهی، همکاران ما در اورژانس و هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش ایسنا وی افزود: با توجه به حجم بالای مصدومان یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس، 4 دستگاه آمبولانس اورژانس و 2 دستگاه آمبولانس هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

علیشاهی با بیان اینکه مصدومان به سه بیمارستان امدادی، هاشمی نژاد و طالقانی انتقال یافتند، تصریح کرد: در این حادثه 49 نفر دچار آسیب شدند که از این تعداد 45 نفر بستری و 4 نفر نیز درمان سرپایی شدند.


واژگونی اتوبوس در جاده مشهد- نیشابور
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها