بازدید: 12

قیمت خودرو در بازار امروز دوشنبه ۴ شهریور ۹۸/ بازگشت طلسم قیمت‌ها به بازار

منبع : انتخاب کد خبر: 2005101
سمند EF۷، پژو پارس و دنا معمولی تیپ ۲ امروز تنها تغییرات لیست قیمت خودرو را رقم زدند. بر عکس یکی دو روز گذشته که قیمت‌ها روی مدار نزولی قرار داشتند و هرچند ناچیز، اما شاهد کاهش قیمت‌ها بودیم، امروز این روند تقریبا متوقف شده و اغلب محصولات ایران خودرو و تمامی محصولات سایپا، کرمان‌موتور و مدیران خودرو سر جایشان ثابت ایستاده‌اند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 
سمند EF۷، پژو پارس و دنا معمولی تیپ ۲ امروز تنها تغییرات لیست قیمت خودرو را رقم زدند. بر عکس یکی دو روز گذشته که قیمت ها روی مدار نزولی قرار داشتند و هرچند ناچیز، اما شاهد کاهش قیمت ها بودیم، امروز این روند تقریبا متوقف شده و اغلب محصولات ایران خودرو و تمامی محصولات سایپا، کرمان موتور و مدیران خودرو سر جایشان ثابت ایستاده اند.
 
قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۴ شهریور ۹۸
 
به نوشته فرارو محصولات ایران خودرو بعد از دو روز، از کاهش قیمت خسته شدند و حالا ثابت سر جایشان ایستاده اند. دیگر خبری از کاهش قیمت ها نیست و صرفا یکی دو مورد تغییر قیمت در بین محصولات ایران خودرو دیده می شود. امروز پژو پارس در حد ۳۰۰ هزار تومان ارزان شده و کاهش قیمت ناچیزی را تجربه می کند. قیمت روز پژو پارس در بازار حدود ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و تقریبا ۱۶ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه فروخته می شود.  

رانا امروز بدون تغییر نسبت به روز های گذشته باقی مانده و همچنان ۷۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می شود. سمند LX وضعیت مشابهی دارد و همچنان روی ۷۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده است. این در حالی است که کارخانه ایران خودرو قیمت سمند LX را ۶۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در نظر می گیرد. سمند EF۷ امروز از قاعده ثبت قیمت ها مستثنی شده و با کمی کاهش قیمت روبرو است. طوری که قیمت روز سمند EF۷ در بازار با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی به ۸۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت روز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار تفاوتی نسبت به روز قبل ندارد. این محصول حدود ۱۴ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه و ۸۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خرید و فروش می شود. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ همچنان ۹۶ میلیون ۲۰۰ هزار تومان است و پژو ۲۰۶ صندوق دار با اختلاف کمی روی ۹۶ میلیون تومان قرار گرفته. باید توجه باشید که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول تقریبا ۱۶ میلیون پایین تر و ۸۰ میلیون تومان در نظر گرفته می شود.  

امروز پژو ۴۰۵ GLX بدون تغییر نسبت به روز گذشته و ۷۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می شود. مدل دوگانه سوز این محصول اکثر مواقع حدود دو میلیون با مدل بنزینی اختلاف دارد. در حال حاضر قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX دوگانه سوز تقریبا ۷۵ میلوین تومان است و ۱۰ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه فروخته می شود. این اختلاف قیمت در مورد پژو ۴۰۵ SLX خیلی بیشتر است. با اینکه قیمت مصوب کارخانه برای این محصول ۶۸ میلیون در نظر گرفته می شود، پژو ۴۰۵ SLX در بازار حدود ۱۶ میلیون گران تر و ۸۳ میلیون تومان قیمت دارد.

دنا معمولی تیپ ۲ در بازار امروز کاهش قیمت یک میلیون تومانی را تجربه می کند. این محصول امروز در بازار با قیمت ۱۱۴ میلیون تومان فروخته می شود. با این وجود دنا پلاس توربو، در این کاهش قیمت همراهی نمی کند. طوری که قیمت روز دنا پلاس توربو همچنان روی ۱۶۷ میلیون تومان ایستاده است.
قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۴ شهریور ۹۸ مطابق جدول زیر است:
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان
۵۲,۵۰۰,۰۰۰
۵۲,۵۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۵,۵۰۰,۰۰۰
۷۵,۵۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۸۳,۷۰۰,۰۰۰
۸۴,۰۰۰,۰۰۰
 حاشیه بازار
پژو GLX 405
۷۲,۷۰۰,۰۰۰
۷۲,۷۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه سوز
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۸۳,۰۰۰,۰۰۰
۸۳,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۹۴,۵۰۰,۰۰۰
۹۴,۸۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۸۱,۳۰۰,۰۰۰
۸۱,۳۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۹۶,۲۰۰,۰۰۰
۹۶,۲۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق دار
۹۶,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۷۷,۵۰۰,۰۰۰
۷۷,۵۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۶,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۶۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۷,۰۰۰,۰۰۰
۸۹,۹۰۰,۰۰۰
پژو 207 دنده ای
۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ فنگ H30 تیپ 2
۱۳۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۳۲,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۵۰۰,۰۰۰
 
قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز دوشنبه ۴ شهریور ۹۸
 
قیمت روز محصولات سایپا بدون تغییر سر جایش ایستاده. طوری که فهرست قیمت های امروز هیچ تفاوتی با روز گذشته ندارد. امروز تیبا صندوق دار در بازار همچنان با قیمت ۵۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می شود که حدود ۹ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه است. این اختلاف قیمت در مورد تیبا ۲ کمتر به چشم می آید. چراکه قیمت روز تیبا ۲ در بازار ۵۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است و با قیمت مصوب کارخانه حدود هفت میلیون تومان اختلاف قیمت دارد. از طرف دیگر قیمت ساینا در بازار تقریبا با قیمت این محصول در کارخانه برابر است. ساینا بدون تغییر نسبت به روز گذشته همچنان ۵۶ میلیون تومان فروخته می شود و بعید است از این رقم پایین تر بیاید. چراکه کارخانه سایپا ساینا را ۵۵ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان قیمت گذاری می کند.
 
قیمت روز پراید امروز دوشنبه ۴ شهریور ۹۸
 
قیمت پراید امروز در بازار مثل دیگر محصولات کارخانه رفتار می کند و خبری از کاهش قیمت ها نیست. امروز پراید هاچ بک یا همان سایپا ۱۱۱ در بازار ۴۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می شود که تقریبا ۹ میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. پراید صندوق دار یا همان سایپا ۱۳۱ حدود شش میلیون تومان بالاتر از قیمت کارخانه و ۴۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش می شود. پراید وانت در بین انواع پراید، کمترین اختلاف قیمت را در بازار و کارخانه دارد. طوری که پراید وانت در بازار ۴۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت دارد و سایپا قیمت آن را در طرح های فروش، ۴۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در نظر می گیرد.  
قیمت روز محصولات سایپا امروز دوشنبه ۴ شهریور ۹۸ مطابق جدول زیر است:
نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ بک سایپا ۱۱۱
۴۸,۵۰۰,۰۰۰
۳۹,۶۸۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۴۳,۸۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۴۳,۶۰۰,۰۰۰
۴۰,۲۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق دار
۵۱,۲۰۰,۰۰۰
۴۲,۷۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۵۷,۳۰۰,۰۰۰
۵۰,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۵۶,۰۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
 
قیمت محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه ۴ شهریور ۹۸
 
ثبات قیمت در بازار خودرو گریبان انواع جک از سری محصولات کرمان موتور را هم گرفته است. طوری که امروز شاهد هیچ تغییری در قیمت جک نیستیم. جک J۴ اتوماتیک در بازار همچنان ۱۴۵ میلیون تومان است و با این وجود کارخانه کرمان موتور قیمت آن را ۱۵۰ میلیون تومان در نظر می گیرد. جک S۳ را می توان از بازار با قیمت ۱۸۵ میلیون تومان خرید، اما کرمان موتور آن را ۲۱۰ میلیون در نظر می گیرد. این مورد درباره جک S۵ هم صادق است. هرچند این خودرو را می توان از بازار با قیمت ۲۷۱ میلیون تومان به صورت نقدی خرید، اما کرمان موتور قیمت این محصول را در طرح های فروش ۳۰ میلیون بیشتر و ۳۰۱ میلیون تومان در نظر می گیرد.
قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه ۴ شهریور ۹۸ مطابق جدول زیر است:
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۲۷۱,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰
 
قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه ۴ شهریور ۹۸
 
امروز خبری از کاهش قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو نیست. MVM ۳۱۵ هاچ بک بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده و در بازار با قیمت ۱۱۵ میلیون تومان فروخته می شود. به طرز جالبی قیمت هایی که کارخانه مدیران خودرو برای محصولاتش در نظر می گیرد، بالاتر از قیمت کف بازار است. مثلا همین MVM ۳۱۵ هاچ بک در کارخانه ۱۴۰ میلیون تومان قیمت دارد. MVM X۲۲ اتوماتیک در بازار ۱۸۵ میلیون تومان فروخته می شود، اما کارخانه روی رقم ۱۹۵ میلیون تومان اصرار می کند. اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای MVM X۲۲ دنده ای بیشتر است. طوری که می توان این ماشین را در بازار حدود ۱۴۴ میلیون تومان به صورت نقدی خرید، اما کارخانه آن را ۱۶۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می فروشد. این اختلاف قیمت در مورد MVM X۳۳ به اوج خود می رسد. با اینکه فعالان بازار خودرو قیمت روز MVM X۳۳ را ۲۰۳ میلیون تومان در نظر می گیرند، کارخانه قیمت این محصول را ۳۳ میلیون بالاتر یعنی ۲۳۶ میلیون تومان در نظر می گیرد.
قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه ۴ شهریور ۹۸ مطابق جدول زیر است:
نام خودرو قیمت روز بازار (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
MVM ۳۱۵ هاچ بک
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده ای
۱۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک
۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳
۲۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰
 

قیمت خودرو در بازار امروز دوشنبه ۴ شهریور ۹۸/ بازگشت طلسم قیمت‌ها به بازار
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها