بازدید: 21

قسمت 17 «هیولا» مهران مدیری منتشر شد+ دانلود قسمت هفدهم هیولا

منبع : فرارو کد خبر: 2003101
قسمت هفدهم مجموعه «هیولا» به کارگردانی «مهران مدیری» -دوشنبه ۴ شهریور ماه- در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.
قسمت 17 «هیولا» مهران مدیری منتشر شد+ دانلود قسمت هفدهم هیولا
 
هفدهمین قسمت از سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی پیمان قاسم خانی دوشنبه چهارم شهریور ماه ۹۸ وارد شبکه نمایش خانگی می شود.

در قسمت قبل دیدیم که هوشنگ افسرده با پیشنهاد جدید آقای کامروا و خاف مواجه شد و هوشنگ در گاخاف جایگزین ژابیز شد.

شغل جدید هوشنگ باز هم چالش های جدید و خاص خودش را دارد. از نگهبان عجیب و غریب گالری که خودش قبلا نقاش بوده است تا روح سرگردان نقاشی دیگر در طبقه ی بالایی و مراودات دنیای هنر که برای هوشنگ تازگی دارد.

اما هوشنگ در خانه دوباره به یک قهرمان بدل شد و از او به عنوان یک پدر نمونه و موفق استقبال گرمی شد. هرچند وجدان و آموزه های هاله و حامد با اتفاقاتی که برای پدرشان می افتد در تضاد است و گاهی به شرایط به وجود آمده و تغییرات پدرشان اعتراض می کنند، اما در کل نه تنها مانعی بر سر راه سقوط هوشنگ وجود ندارد بلکه بیشتر توسط مادر و همسرش هم تشویق می شود.

فرمول داستان هوشنگ شرافت تا حدودی شبیه به آن چیزی است که به مسعود شصت چی در مرد هزار چهره گذشت. یعنی قرار گرفتن فردی ساده در مکانی که به آن تعلق ندارد، اما مزایای آن مکان به شکلی است که دچار آن می شود و نمی تواند از آن دل بکند.

حال باید منتظر نشست و دیدکه سرنوشت هوشنگ به کجا می انجامد و عاقبت او در گاخاف چه می شود و بعد از گاخاف چه ماجرایی در انتظار اوست.

قسمت 17 «هیولا» مهران مدیری منتشر شد+ دانلود قسمت هفدهم هیولا
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها