بازدید: 10

ارائه نقشه راه بسیج تا دو ماه آینده؛ ساخت بیش از ۱۱ هزار منزل مسکونی در مناطق سیل زده

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از ترسیم و ارائه نقشه راه بسیج تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: این نقشه راه به عنوان شاه بیت در اختیار همه بسیجیان در همه اقشار قرار می‌گیرد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: سردار غلامرضا سلیمانی امروز در همایش اساتید بسیجی حوزه های علمیه قم، تهران، خراسان رضوی و اصفهان در مشهد اظهار داشت: بسیج در همه عرصه ها کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشته است و هر چند که در بیانیه گام دوم به بسیج اشاره ای نشده است، ولی این قشر بر خود لازم میداند نقش تضمینی در تحقق این بیانیه داشته باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به وضعیت سخت ملت عزیزمان در دوران هشت سال جنگ تحمیلی بیان داشت: امروز در مکتب دفاعی در شرایط خوبی قرار داریم بطوریکه هم اکنون دارای یک نظام تکمیلی امنیتی هستیم.

وی ضمن تاکید بر سازماندهی پایگاه های مقاومت بسیج ابراز داشت: ۵۴ هزار پایگاه مقاومت بسیج در کشور فعال است که برخی از آن ها بیرون از مساجد تشکیل شدند که بایستی آن ها را وارد مساجد کنیم چرا که پایگاه های بسیج نقطه جوشان سازماندهی جوانان و نوجوانان است.

سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: بسیج یرای رسیدن به اهداف خود در راستای بیانیه گام دوم باید یک آسیب شناسی نسبت به خود داشته باشد.

وی با بیان اینکه بسیج در مراکز استان ها از سازماندهی ضعیف تری نسبت به شهرستان ها و مناطق روستایی برخوردار است، تاکید کرد: برنامه ریزی های جدیدی نیز باید برای اعتلای بسیج صورت گیرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور یاداور شد: ما در اقشار بسیج جذب مناسبی نداریم و از تجربیات به خوبی استفاده نکرده ایم. سازمان بسیج اساتید نسبت به شهرستان ها فاقد تناسب است که باید این مسائل رفع شود.

وی از ترسیم و ارائه نقشه راه بسیج تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: این نقشه راه به عنوان شاه بیت در اختیار همه بسیجیان در همه اقشار قرار می گیرد.

سردار سلیمانی در ادامه به مرمت و ساخت و بازسازی بیش از ۱۱ هزار واحد مسکونی در مناطق سیل زده کشور اشاره کرد و از تحویل واحد های تعمیری تا پایان شهریورماه خبر داد.

وی گفت: ساخت ۴۰ هزار واحد محرومیت زدایی پایگاه بسیج در سال گذشته برنامه ریزی شد که حدود ۲۰ هزار واحد از آن ها به بهره برداری رسیده است، این نیز رویکردی قابل اعتناست.

ارائه نقشه راه بسیج تا دو ماه آینده؛ ساخت بیش از ۱۱ هزار منزل مسکونی در مناطق سیل زده
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها