بازدید: 11

انتظارات از تیم شهرخودرو بالا است/ اگر ابراهیمی بخواهد در ایران بازی کند با او مذاکره می‌کنیم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2002737
فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهر خودرو مشهد گفت: با توجه به نتایج سال قبل انتظارات از تیم ما بالا است و ان‌شاءالله این فصل هم اتفاقات خوبی رقم بخورد.

فرهاد حمیدوای در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص پیروزی تیم فوتبال شهرخودرو مقابل پیکان در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: انتظارمان هم چیزی جز پیروزی نبود، چون بعد از اردو ها و دیدار های تدارکاتی که داشتیم تیم به شرایط خوبی رسیده بود. به هر حال با توجه به نتایج سال قبل انتظارات از تیم ما بالا است و ان شاءالله این فصل هم اتفاقات خوبی رقم بخورد.

وی درمورد اینکه یحیی گلمحمدی گفته مسئولان شهر مشهد باید بیشتر به این تیم کمک کنند، گفت: شاید آن روز گل محمدی دلگیری جزئی داشته، اما خداراشکر مسئولان شهر شانه به شانه کنار ما هستند و همه برای موفقیت نماینده خراسان در لیگ برتر تلاش می کنیم.

مالک باشگاه شهر خودرو مشهد در خصوص مذاکره این باشگاه با امید ابراهیمی تصریح کرد: ا مید ابراهیمی امید کشور ما است! مطمئنا اگر او قصد بازگشت به فوتبال ایران را داشته باشد با ما وارد مذاکره می شود.

حمیداوی در خصوص اینکه لیگ برتر امسال مدعیان زیادی دارد و تیم شهر خودرو هم یکی از آنهاست، خاطرنشان کرد: امیدوارم اتفاقات خوبی رخ دهد. من همیشه در زندگی برای قهرمانی تلاش کردم و این بار هم انتظار از خود و تیمم همین است.

انتهای پیام/


انتظارات از تیم شهرخودرو بالا است/ اگر ابراهیمی بخواهد در ایران بازی کند با او مذاکره می‌کنیم
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها