بازدید: 14

کاهش چشمگیر قیمت خودرو در بازار ادامه دارد/ افت قیمت ۱ تا ۵ میلیون تومان در خودرو‌های داخلی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2002730
موتمنی گفت:ورود قدرتمندانه قوه قضایه به بازار خودرو موجب حذف رانت و لابی گری از این بازار و ادامه کاهش قیمت می شود.

روز// کاهش قیمت خودرو در بازار ادامه دارد/ پراید ۱۱۱، ۴۸ میلیون تومانسعید موتمنی رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در گفت وگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره آخرین وضع بازار خودرو اظهار کرد: کاهش قیمت خودرو از روز پنج شنبه گذشته شروع شده و ادامه دارد و این موضوع موجب می شود که مشکلات خودروسازان مرتفع شود.

او ادامه داد: اتفاقات مثبت و ورود قدرتمندانه قوه قضایه به بازار خودرو موجب حذف رانت و لابی گری از این بازار شده و به تبع در روزهای آینده کاهش چشمگیر قیمت ها را شاهد خواهیم بود.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو ادامه داد: زمانی که صحبت های منفی صورت گیرد به خودی خود قیمت ها در بازار جهش پیدا می کند.

بیشتر بخوانید: بازار خودرو در رکود معاملاتی / تیبا ۵۱ میلیون تومان شد 

موتمنی بیان کرد: زمانی که اعلام می شود این تعداد خودرو روانه بازار شده به طور قطع، زمانی که عرضه زیاد شود تقاضای خرید، کم و قیمت ها کاهش پیدا می کند.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در ادامه از قیمت خودرو های وارداتی و دخلی در بازار خبر داد و گفت: پراید ۱۱۱، ۴۸ میلیون تومان، پراید ۱۳۱، ۴۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، پژو ۲۰۶ ساده ۷۹ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵، ۹۳ میلیون تومان، پژو ۴۰۵، ۷۲ میلیون تومان، سمند ال ایکس ۷۴ میلیون تومان، ساینا ۵۶ میلیون تومان، سانتافه ۸۰۰ میلیون تومان، سراتو ۴۶۰ میلیون تومان، النترا ۴۷۰ میلیون تومان است.

انتهای پیام/

صحبت های منفی در بازار، جهش قیمت خودرو را  بالا می برد

کاهش چشمگیر قیمت خودرو در بازار ادامه دارد/ افت قیمت ۱ تا ۵ میلیون تومان در خودرو‌های داخلی
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها