بازدید: 13

تیم ملی والیبال بانوان ایران ۳ - اندونزی ۲/ بانوان کشورمان به رتبه هفتم مسابقات آسیایی رسیدند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2002708
تیم ملی والیبال بانوان کشورمان با پیروزی ۳ بر ۲ مقابل اندونزی، به جایگاه هفتم مسابقات قهرمانی آسیا رضایت داد.

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی والیبال بانوان کشورمان امروز در آخرین دیدار خود در رقابت های قهرمانی آسیا به مصاف تیم ملی اندونزی رفت و در پایان با نتیجه ۳ -۲ به پیروزی رسید. شاگردان مهرگان در دیدار امروز در حالی که شروع بسیار بدی داشتند و از حریف عقب افتادند کامبک فوق العاده ای داشتند و توانستند برای نخستین بار به عنوان هفتمی آسیا برسند.

تیم ملی والیبال بانوان کشورمان در دوره قبلی این رقابت ها به عنوان نهمی رسیده بود. شاگردان مهرگان در بازی امروز بازی پایاپای را با حریف به نمایش گذاشتند با این حال در ست نخست این بازی با نتیجه ۲۷ - ۲۵ شکست خوردند تا از حریف یک بر صفر عقب بیافتند.

بیشتر بخوانید: تیم ملی والیبال بانوان ایران جواز حضور در رقابت های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ را کسب کرد

ملی پوشان در ادامه هم نمایش قابل قبولی داشتند، اما از میانه های ست دوم بازهم این اندونزی بود که با نمایشی خوب جریان بازی را در اختیار گرفت و توانست با نتیجه ۲۵ - ۱۸ به پیروزی برسد. ست سوم برای ایران کاملا متفاوت بود، بازیکنان ایرانی هرچه داشتند به کار گرفتند و با ارائه بازی درخشان توانستند ۲۵ - ۲۰ برنده باشند تا کار به ست چهارم کشیده شود.

شاگردان مهرگان در ادامه هم نمایش خوبی داشتند و حریف را با نتیجه ۲۵ - ۱۳ شکست دادند تا باخت سنگینی را به حریف آسیای شرقی تحمیل کنند. ست پنجم هم با بازی خوب ایرانی ها همراه شد و در نهایت تیم ملی والیبال بانوان کشورمان ۱۵ - ۱۳ به پیروزی رسید و به عنوان هفتمی آسیا دست یافت.

تیم ملی بسکتبال بانوان کشورمان در حالی به کار خود با عنوان هفتمی پایان داد که در ۶ بازی که انجام داد موفق به شکست هنگ کنگ و اندونزی شد. شاگردان مهرگان در چهار مسابقه دیگر که شکست خوردند تنها در یک ست برنده میدان بودند، ملی پوشان کشورمان با قرار گرفتن در همین جایگاه توانستند جواز حضور در رقابت های المپیک را کسب کنند.

بیشتر بخوانید: ایران ۰ - قزاقستان ۳ / شاگردان مهرگان شانس عنوان پنجمی را هم از دست دادند

انتهای پیام/ 

پایان کار تیم ملی والیبال بانوان ایران در آسیا

تیم ملی والیبال بانوان ایران ۳ - اندونزی ۲/ بانوان کشورمان به رتبه هفتم مسابقات آسیایی رسیدند
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها